Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Roomakardinad on moodsa inimese stiiliteadlik valik

RoomakardinadNõustud Sa väitega, et kardinad on tihti just see detail, mis teeb kodust kodu? Meie arvame, et kodu ilma kardinateta on lihtsalt üks maja. Roomakardinad on stiilsed ja samas ka maalähedased, mis on parajalt esteetilised, kuid ei ehmu ära ka ruraalsemates tingimustes. Mis veel ‒ roomakardinad täidavad osavalt ka kõik neile seatud praktilised nõudmised.

Sukeldume teemasse.

Mis teeb roomakardinad nii eriliseks?

Nagu juba mainitud, siis on roomakardinad väga multifunktsionaalsed. Need töötavad kui dekoratsioon ning samas ka kui praktiline kaitse päikesevalguse eest. Aga selles teadmises ei ole midagi uut, eks. Seda teame me juba niigi.

Roomakardinad teeb eriliseks see, et need on huvitava (ja seejuures ka funktsionaalse) tõstemehhanismiga. Roomakardinad erinevad klassikalisest ruloost eelkõige selle poolest, et need ei keri rulli (nagu ruloo), vaid voldivad kokku. See imeline asjaolu teeb roomakardinatest sisedisainis väga nõutud ja laialdaselt kasutatava detaili. Ja eriti tore on veel see, et kogu mehhanism on kenasti kangaga ära varjatud.

roomakardinadMillised on roomakardinate eelised?

  • Need loovad romantilise ja õhulise (lastetoas kasutatuna isegi muinasjutulise) atmosfääri;
  • Roomakardinad on koduse, kuid samas väga esteetilise ning soovi korral ka suursuguse välimusega;
  • Sobivad suurepäraselt nii era- kui ärikeskkonda;
  • Olemuselt samaaegselt urbanistlikud ning maalähedased;
  • Väga praktilised. Hajutavad ruumis valgust;
  • Reguleerivad toa temperatuuri.

Kuhu roomakardinad sobivad?

  1. Maamajad ja suvilad. Roomakardinad on justkui loodud õdusate maamajade interjööre esile tõstma ning ilmestama.
  2. Linnakodud. Kuna roomakardinad on väga hästi adapteeruvad akankatted, siis sobivad need suurepäraselt erineva iseloomuga linnakodude akende ette. Olgu selleks siis moodne ja urbanistlik korter, millel kõrged laed ja artdecolik stiil, või boheemlasliku vaibiga kodu.
  3. Hubased restoranid ja kohvikud. Restorani tulles ootab meist igaüks, et meid võetakse seal vastu ning koheldakse kui oodatud ja armastatud külalisi.

Lisaks maitsvale toidule ja soojale vastuvõtule on sama oluline ka toidukoha atmosfäär. Ja selle loovad nii mööbel, pisidetailid, kui akende eest olevad kardinad. Roomakardinad sobivad suurepäraselt muheda loomuga kohviku või moodsama loomuga restorani akende ette.

Loe lisaks selle kohta miks üldse roomakardinad valida ja, kuidas roomakardinate abil vanamoodsasse interjööri uudsust tuua.

Kui Sul mõlgub mõttes vahetada välja oma senised aknakatted, siis võta meiega ühendust!

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist