Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Miks valida roomakardinad?

Roomakardinad on peamiselt tekstiilist valmistatud aknakatted. Tegu on tehniliste kardinatega, millele annavad pehmema ilme tekstiili kasutamine. Tõstemehhanism ja muud tehnilised osad on täielikult kangaga varjatud ega riiva silma.

Alternatiivina on roomakardinate hulgas ka bambusrookardinad, mille puhul on bambusmaterjal kinnitatud ülemise puitliistu peale eestpoolt, jättes puhta ning minimalistliku ilme. Bambusrookardinaid eristab teistest roomakardinatest voltidena ülestõstmise viis, kardinat reguleeritakse tõmbenööride abil ja tulemuseks on võrdsete laiustega voldid.

Roomakardinate eelised

Roomakardin on tehniliste kardinate hulgast kõige vähem tehnilise välimusega. Sõltuvalt materjalist, mida kasutada, ühendatakse tekstiilmaterjali pehmus ja kaunis väljanägemine kardina funktsionaalsusega.

Eelised, mida roomakardin annab:

  • Aknakatte käsitlemismugavus
  • Suur valik erinevaid tekstiilmaterjale
  • Erinevat tehnilised võimalused
  • Looduslik lähenemine – näiteks bambusrookardinad
  • Minimalistlikus
  • Erinevad paigaldamisvõimalused

Roomakardina avakatte üles-alla liigutamiseks on võimalik kasutada nöör-, kett-või elektriajamit. Erinevad materjalid, mida avakatte puhul kasutatakse on ühenduses kardina funktsinaalse poolega, jättes alles avakatte loodusliku pehmuse, plastilisuse ning kanga sära. Roomakardinad on originaalse välimusega ning dekoratiivsed aknakatted erinevat tüüpi kodule.

Kus roomakardinaid kasutada?

Roomakardinad on elegantne lahendus igale aknale, sobides nii modernsesse, minimalistlikku või luksuslikku ning detailide  rohkesse interjööri. Samuti on roomakardinad alternatiivseks lahenduseks ruloodele, sobides nii kodusesse interjööri kui büroosse.

Roomakardinad jätavad mänguruumi, näiteks kasutades materjalina läbipaistvat kangast, saab tekitada õrna ning minimalistliku miljöö täites tüllkardina funktsiooni.

Bambusrookardinad jätavad ruumi sooja ning pehme tunde ning seda just materjali ja toote visuaalsele mõjule. See annab võimaluse sobitada bambusrookardinad erineva stiili ning otstarbega ruumidesse.

Roomakardinaid on võimalik paigaldada:

  • Ava peale seinale
  • Aknaava sisse või lakke
  • Aknaraamile

Roomakardinaid on lihtne ning mugav kasutada. Kuigi tegu on tehniliste kardinatega, jätavad nad pehme ning puhta väljanägemise ja sobivad hästi erineva otstarbega ruumidesse. Neid saab kasutada nii tööruumides kui kodustes tingimustes.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist