Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Kuidas saavad motoriseeritud kardinad sulle igapäevaelus abiks olla?

Võime rääkida ja kirjutada elektriliste aknakatete mugavusest ja uudsusest küll ja küll. Millised oleksid aga konkreetsed võimalused, kuidas motoriseeritud kardinad igapäevatoimetuste ja -tööde käigus aidata saaksid?

Säästab lemmikloomi lõõsast

Kui sul on kodus koer või kass või keegi eksootilisem, kui sageli märkad pärast kodust lahkumist, et oleks pidanud kardinad ette tõmbama? Ilm on viimasel ajal meie kliimavöötmes eriti muutlik ja mõnel pilvisel suvehommikul ei pruugi mõttessegi tulla, et päeva peale võib palavaks minna.

Somfy mootoriga kardinadKardinatega on võimalik hõlpsalt ruumi valgust ja temperatuuri reguleerida, motoriseeritud kardinatega võid teha seda ükskõik kus, nii maja seest kui kuskilt väljast. Kui kardinate kaugjuhtimine pole nii oluline, on võimalik paigaldada ka vastavad andurid, mis kindla valgusehulga peale kardinad lihtsalt ette tõmbavad.

Õhtul päikesevalgusest umbseks muutunud tuppa naasta pole väga meeldiv. Kui aga kodus on lemmikloomi, võib liigne palavus ja valgus neile valmistada päeva peale palju ebamugavust või isegi tervisele hakata.

Kontoris vähem tülikust

Kuidas leida õiged kardinad kontorisseSaabub see teatav aeg päevas, mil päike sulle otse kontorilaua ääres silma paistab. Või saabub õhtuhämarus ja sa meelsasti ei näitaks möödujatele oma igapäevatoimetusi. Tööl maksab iga minut ja kardinate avamine ja sulgemine ei pruugi tunduda nagu suur ajakulu. Küll aga tähendab see nii mõnigi kord

  • püsti tõusmist,
  • akna juurde kõndimist,
  • (olenevalt kardinakonstruktsioonist) avamise ja sulgemisega jändamist,
  • hiljem kardina eelnevasse asendisse panemist.

Ajapikku see aeg koguneb, olulisem aga on töötaja mugavus. Väikesed detailid, mis igapäevategevused palju lihtsamaks teevad, omavad suures plaanis suurt mõju töötajate heaolule. Kogu selle tegevuse saab motoriseeritud kardinatega suunata lülitivajutuse taha või automatiseerida koos anduriga.

Motoriseeritud kardinad kui tugitehnoloogia

Kuidas saavad motoriseeritud kardinad sulle igapäevaelus abiks olla?Üks oluline valdkond, kus nutikad majapidamised ja motoriseeritud lahendused toovad suuri arenguid, on tugitehnoloogia. Piiratud liikumisega inimeste jaoks peavad olemas olema hädavajalikud võimalused nagu kaldteed ja liftid, üha enam aga panustatakse ka erinevate mugavuste muutmist kättesaadavamaks.

Motoriseeritud kardinad on ainult üks näide siinkohal, kuidas nii kodu- kui tööruumi muuta kergemini hallatavaks neile, kelle jaoks see on raskendatud. Veelgi parem uudis on see, et selliseid võimalusi luuakse juurde igapäevaselt – täna võib alustada aknakatetest, homme võib juhtida juba tervet majapidamist.

Loe lisaks: „Elektriline ruloo töötab vaikselt, mugavalt ja märkamatult”

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist