Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

5 põhjust, miks paigaldada kodule turvakardinad

5 põhjust, miks paigaldada kodule turvakardinadSõnaga „turvakardinad” kangastub tõenäoliselt esimese asjana kujutluspilt õhtusest kaubanduskeskusest, kus tööpäeva lõpul klienditeenindajad metallvõre poeukse ette kerivad. Vähem teatatakse nende kasutamiseelistest kodus.

Toome välja 5 põhjust, miks turvakardinad just eramajale ära kuluda võivad.

1. Kodu kui kindlus

Inimestele, kes hindavad turvalisust, on turvakardinad loomulik lisa majafassaadile. Kui varast ei peleta juba turvaliselt kinnikaetud aknad, siis võimalus, et ta ka läbi pääseb, on kaduvväike. Sissemurdmine ise on ka küllalt vaevaline, et turvafirma või politsei ka reageerida jõuaks.

Turvarulood ja -kardinad kaitsevad sissepääsusid ja aknaid rünnete ja rajude eest. Eestis kohtab kividega loopimist ja maad laastavat tormi küll harva, aga enda lähedaste ja kodu turvalisuse eest hoolitsemine ongi ettearvamatusteks valmistumine.

2. Avatult on märkamatud

Klientidel on sagedane mure erinevate fassaadil asetsevate lahendustega, et need võivad mõjuda maja üldmuljele sobimatult. Ülestõmmatuna on turvakardinad üsna minimalistlikud ja tavalised, ega riku maja välimust.

Allatõmmatuna on turvakardinad läbipaistmatud ja katavad täielikult avasid, kuhu need on paigaldatud. Kui see tundub kui ohverdus välimuse arvelt, siis selle korvab mitmekordselt sinu kodu turvalisus.

3. Reguleeri ja säästa

Turvakardinad pakuvad kaitsed päikesevalguse, tuule ja külma eest. Nende abil saad reguleerida kui palju valgust ja välist ilma üldse sulle tuppa pääseb. Talviti on neid kasutades võimalik küttekuludelt hoida kokku kuni 30%.

Turvaruloo pimendab ruumi täielikult. Päike ei saa pleegitada mööblit ja kui oled valgustundlik, saad mugavalt end pimedas toas peita.

4. Pikemaks reisiks ideaalne

Kui käid sageli kodust ära ja maja seisab tühjana, pole miski parem kodu kindlustaja kui turvakardin. Käigu murdvaras akna taga või puid pikali lükkav raju, saabugu suur leitsak või lumetorm – vähemalt ustest ja akendest ei saa sinu eemalolekul miski läbi.

Sellisel juhul pole vaja sugulasi või sõpru majavahiks käimisega tülitada ja võid kindel olla, et kõik on sinu naastes omal kohal.

5. Nutikas turvakardinate süsteem

Mootoriga aknakatete lisatarvikudTurvakardinaid saab avada ja sulgeda kas käsitsi või motoriseeritud süsteemi kaudu. Viimase eelis on kasutajamugavus – seda saab seadistada kellaajaliselt või muu parameetri järgi ning kontrollida ükskõik, millisest kohast.

Turvalisust saab veelgi täiustada kui ühendada turvakardinad alarmsüsteemiga, mis reageerib igale sissemurdmiskatsele.

Loe tootetutvustust!

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist