Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Turvakardinad

Turvakardinad ja turvarulood muudavad ruumid hetkeemotsioonide ajel toimuvatele sissemurdmistele ebaatraktiivseks.

Turvakardinad, mis on ühendatud alarmsüsteemiga, pikendavad tunduvalt sissemurdmise aega ja suurendavad tõenäosust, et turvafirma jõuab kohale enne sissemurdmist. Turvakardinad ja turvarulood kaitsevad aknaid vandalismi eest ning on tõhusaks abiks nii era- kui äriruumide turvalisemaks muutmisel.

Turvarulooga saab kaitsta uksi ja aknaid ootamatute mitteprofessionaalsete rünnete eest, olgu selleks siis tänavakakluses visatud kivi, pisikurjategija soov aken sisse lüüa ja kiiresti midagi kaasa kahmata või lihtsalt vandalism. Kui turvaruloo on ühendatud alarmsüsteemiga, siis kulub sissemurdmisele rohkem aega ning on tõenäoline, et turvafirma jõuab kohale enne, kui kurjategija lahkuda on jõudnud.

Kõige sagedamini kasutatakse turvaruloosid elumajade, kaupluste vaateakende, kaubandus­keskuste müügibokside, baari- ja köögilettide juures. Turvaruloosid on võimalik paigaldada nii sise- kui välistingimustesse. Turvaruloo on läbipaistmatu, akna või ukse katmiseks tuleb ruloo sulgeda. Suletud olekus pakub turvaruloo kaitset ka müra, päikesevalguse, tuule ja külma eest, võimaldades hoida küttekuludelt kokku kuni 30%.

Alumiiniumist valmistatud turvakardinate ja –ruloode liigutamiseks on võimalik kasutada nii manuaalset kui ka elektrilist süsteemi. Lisaks turvalisuse tagamisele hoiavad turvakardinad soojust ning reguleerivad ruumides valgust.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist