Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Vaata, kuidas kompaktne kassettruloo Su elu õnnelikumaks teeb!

“Aeg on raha,” ütles Ameerika iseseisvusdeklaratsiooni loovtiimi kuulunud suurmees Benjamin Franklin sajandeid tagasi ühele noorele kaupmehele. Igihaljal ütlusel on täna vaat et rohkemgi kandepinda, kui oli toona. Aeg on üha väärtuslikum vara ning võimalikult optimaalse elu suunas pürgib meist vähemal või rohkemal määral pea igaüks. Ajajuhtimisest on saamas üks olulisemaid oskuseid.

Kassettruloo teeb elu õnnelikuksÜks ütlemata väärt nüanss kvaliteetse elu rattal on lihtne, mugav ja kompaktne kassettruloo. Sest meie kodu on meie kindlus ja seal võiks kõik ‒ pisiasjadeni välja ‒ olla hästi organiseeritud ning töötada kui õlitatult. Kõik selleks et Sul jääks rohkem aega tegeleda nende asjadega, millega Sa tegeleda soovid ning teha seda parimaid mõtteid ja emotsioone loovas keskkonnas.

Millised on kassettruloo väärtused?

Kassettruloo on suures plaanis täiesti tavaline ruloo, kuid selle eripära peitub selles, et see paigutatakse akna enda külge, mitte selle ette.

Mini kassettrulooVaatame lähemalt miks kassettruloo nii eriline on:

  • Perfektne lahendus just neile akendele, mida on tarvis tihti avada. Kes elavad näiteks mõnes vanemas ventilatsioonisüsteemita majas, teavad, et tubade tuulutamiseks peab aegajalt aknaid avama. Ja seda nii suvel kui talvel. Kuna kassettruloo paigutatakse otse aknakarkassile, siis teeb see akna avamise tunduvalt lihtsamaks ja müravaesemaks (ruloo ei peksa tuule tõttu vastu seina). Sobib suurepäraselt ka rõduakendele
  • Tekkivat n-ö lisaruumi avatud aknalaua näol saab kasutada uhkete toataimede, raamatute ja muude iluasjade jaoks. Kui tavaline ruloo või kardin on akna ees (varjates aknaorva), siis kassettruloo on akna enda peal, jättes seeläbi nähtavaks aknalaua, mida saab kasutada koduse miljöö kujundamiseks. Imeline võimalus teha sinna näiteks üks inspireeriv ja hubane lugemisnurk!
  • Tegelikult saab tervet akna ala väärtusliku sisekujundusliku elemendina rakkesse panna: kuna rulood kannavad praktilist väärtust ning kaitsevad majapidamist liigse valguse ja soovimatute pilkude eest, siis saab kauneid tekstiilkardinaid esteetilisel eesmärgil lisaelemendina kasutada

Nagu näha, siis aitab kompakte kassettruloo sammu võrra lähemale õnnelikule elule ehk parandab üleüldist elu kvaliteeti. Kassettruloo teeb asjad nii palju lihtsamaks, mugavamaks, esteetilisemaks ning nauditavamaks. Tänu sellele on Sul rohkem aega ja energiat, et tähelepanu pöörata sellele, mis Sinu elus tõeliselt tähtis on!

Kirjutasime ühes oma varasemas blogis kassettruloo võludest, loe seda kindlasti! Tutvu akna avamisel tekkivate võimalike probleemidega ja vaata üle meie nõuanded, kuidas kardinaid ja ruloosid omavahel kombineerida.

Võta meiega küsimuste tekkimisel või soovi korral julgelt ühendust!

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist