Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Milles peitub kassettruloo võlu?

Milles peitub kassettruloo võlu?Ruloo on tänu oma funktsionaalsusele ja lihtsusele üks populaarsemaid aknakatte tüüpe. Mõnikord võib aknaavasse paigaldatud ruloo aga akna avamisel ette jääda. Ehk on seda sinulgi ette tulnud? Sel puhul on heaks lahenduseks kassettruloo. Tegemist on traditsioonilise ruloo praktilise edasiarendusega, mille puhul kangatoru asetseb kasseti sees. Kassett tagab rulookanga pikema eluea ja aknaraamile kinnitatud kassettruloo lihtsustab akende avamist.

See pole aga kõik – näiteks on  kassettruloosid võimalik valmistada ka paralleelse kangapinna ja põnevate triipudega. Millised on selle aknakatte peamised eelised ja milliseid lahendusi on võimalik tellida?

Kassettruloo funktsioonid ja sobivus

Nagu traditsioonilised rulood, kaitsevad kassettrulood päikesekiirguse eest ja aitavad toa temperatuuri reguleerida; lisavad privaatsust ja võivad tänu väga laiale kangaste valikule olla efektseks sisekujunduse elemendiks. Neid on võimalik kasutada kettmehhanismiga või koos mootoriga, mis tähendab kiiret ja ülimugavat ruloode avamist ning sulgemist. Lisaks ruloo tavapärastele funktsioonidele pakub lisaväärtust kasseti kasutamine.

  • Kassett kaitseb mehhanismi tolmu, määrdumise ja UV-kiirguse eest, mis tagab rulookanga pikema kasutusea ja vastupidavuse. Samuti on kasseti hooldamine ja sellelt vajadusel tolmu pühkimine hõlbus.
  • Kassettruloo sobib suurepäraselt avatavate akende ette, sest seda on võimalik paigaldada aknaraamile niimoodi, et see ei jää akna avamisel ette.
  • Aknaraamile paigaldatud kassettruloo sulandub aknaga justkui ühte ja jääb silmale peaaegu märkamatatuks. Nii on seda hõlbus teiste aknakatetega kombineerida. Loe ka: „Ruloo ja tekstiilkardina kooslus”.
  • Kassettruloo sobib kõigile aknatüüpidele ning Vario on kasutatav ka fassaadiruloona.

Trendikas Zebra ruloo hämardab ja triibutab

Kassettruloo ZebraNagu ütleb ka nimi, on Zebra triipudega ruloo. Kangal on vaheldumisi läbipaistvad ja tumedad horisontaalsed triibud. Kui soovid ruumi pimedaks muuta, tõmba ketist kuni ühe kangakihi läbipaistmatu triip liigub teise kangakihi tumeda triibu taha. Kui aga soovid hämaramat valgust või tuba vahvate triipudega katta, liiguta kangakihtide samavärvi triibud kohakuti. Loomulikult saad Zebra rulood ka üles ja alla liigutada, et aknapind osaliselt või täielikult vabastada.

Triibud ei ole päris see, mida otsid? Sel juhul tutvu laiema kangavalikuga toodetega:  Mini kassettruloo ja Vario kassettruloo.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist