Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Putukavõrgud hoiavad tüütud putukad õues

Putukavõrgud hoiavad tüütud putukad õuesSuve soojust ja rohelust tervitavad kõik rõõmuga. Kuid suvesoojaga tulevad ühes ka kutsumata külalised, kes kiirelt kodurahu häirima võivad hakata – sääsed, mardikad, ämblikud, kärbsed ja muud mutukad lendavad lahtisest aknast sisse ja võivad tuppa tiirlema jäädagi. Kuidas sellest murest vabaneda? Putukavõrgud on hea abimees mõnusa ja stressivaba puhkuse veetmiseks. Vastupidavad võrgud hoiavad tüütud putukad eemal, kuid ruumid saavad õhutatud sellegipoolest.

Putukavõrgud on kui Hunt Kriimsilm ja tema üheksa ametit

  • Putukad ei pääse avatud aknast tänu kaitsevõrgule enam tuppa. Head aega tüütud putukad ja tere tulemast rahulik uni.
  • Õietolm ja lehed. Putukavõrgud hoiavad eemal allergikutele suurt piina valmistava õietolmu, mida kevad-suvisel hooajal hulgaliselt ringi lendleb.
  • Ebemed ja sodi. Tuul keerutab vahel ülesse palju tolmu ja tänavatel olevat sodi, mis siis avatud akna kaudu kodudesse lendab ja seal paksu mustust tekitab.
  • Õhutusfunktsioon. Tänu putukavõrgule saad Sa oma tube kasvõi koguaeg õhutada. Enam ei pea muretsema sisse pressivate putukate ega muu tolmu ja sodi pärast. Ruumid on värsked, mõtted liiguvad paremini ning elukvaliteet on hoobilt parem!

Kõik Avaekspertide putukavõrgud on ilmastikukindlad ehk peavad vastu nii tuulele, vihmale kui liigkuumale päiksele. Uurime nüüd veidi lähemalt ka putukavõrkude spetsiifikat.

Putukavõrgud säästavad Sinu närvirakke

Putukavõrke saab paigaldada nii ustele kui akendele, võrkude suurust saab seejuures ise vastavalt aknasuurusele valida.

Pakume oma valikus ruloo vedrumehhanismil töötavaid putukavõrke, mis kinnitatakse aknaraami välisküljele. See tähendab, et putukavõrgud on üles tõmmatavad ning need ei sega mitte kuidagi akna avamist ega uksest käimist.

PutukavõrrgudPutukavõrk on paigaldatud üle maitseka alumiiniumist profiili, mis ei riku ei hoone, krundi ega tänava üldmuljet. Kangas ei ole liiga silmatorkav ning üldmulje jääb esteetiline.

Loe putukavõrkude praktiliste väärtuste kohta ja tutvu peamiste küsimustega, mis seoses putukavõrkude paigaldamisega tekivad.

Tekkis huvi? Võta meiega ühendust!

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist