Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Markiis pakub varju nii kodus kui kohvikus

Markiis pakub varju nii kodus kui kohvikusNagu ikka, tekib meil taas erinevaid huvitavaid ideid markiisidega seoses. Kellele tuleb pähe mõne armsa pagaripoe aken või peene restorani sissepääs; mõnele aga meenub kodune õhtu terrassil kui taevas otsustas veidi vihma kallata.

Markiis on klassikaline viis nii lisada oma hoonele jumet kui ka pakkuda peavarju. Põhjuseid, miks ikka ja jälle seda lahendust kasutatakse:

  • Lisab ettevõtte välisele muljele funktsionaalsust, esinduslikkust, isegi glamuuri
  • Pakub klientidele peavarju
  • Lubab õuemõnusid nautida nii vihmas kui kuumuses
  • Toob koduõuele hubasust

Kliendid kiidaksid

MarkiisOn palav või vihmane päev, inimesed otsivad hetkeks varju – nad võivad leida selle just teie ettevõtte juurest, markiisi alt. Siis on hea hetk märgata, mida esindus pakub, millist sööki täna serveeritakse või millist teenust võiks kunagi vaja minna.

Suviti meeldib rahval käia vabas õhus söömas, restoranide väliterrassid on siis eriti atraktiivsed. Ilm on Eestis selline nagu ta on, aga kõigeks saab valmis olla koos markiisidega.

Kvaliteetsed markiisidKui päike ei kõrveta ja külastajale meeldiks peesitada, saab mugavalt kas vändaga või puldiga neid ka eest ära tõmmata. Ilma terrassita ei pea laudu jätma räästa alla, vaid saab samuti vaid käeliigutusega luua mugav olustik. Korralikud välikatted olid nõukogude ajal haruldane nähtus, seega on sagedased mälestused nendest just filmidest. Ükskõik, kas olete söögikoha omanik, müüja või suurettevõtja – hoonele, mida haldate, annavad markiisid erilist ilmet.

Markiis täiustab koduõue

TerrassimarkiisKodust kohvi nautimist või suvist sünnipäevapidamist võib halb ilm kergesti ära rikkuda. Alati võib tassida kohale raske varju või isegi hakata midagi kokku panema, kuid saab ka lihtsamini. Markiis on mugav varjualune, mille all saab mõnusasti veeta parimaid aegu pere seltsis või ka üksi.

Aeda ja majaümbrust planeerides tekib tahtmine olla ettevaatlik. Jäävamad lahendused võivad valguse täiesti ära rikkuda või jätta istumiskoha sademete meelevalda. Markiisi saab lihtsalt edasi või tagasi tõmmata, nii kuidas tuju on. Kinniselt see ei domineeri ning lahtiselt säästab vihmast ja lõõsast.

Seega, tegemist on lahendusega, mis sobib nii kodusesse kui töisesse keskkonda.

Tulge uurige lähemalt, milliseid häid ideid veel leidub.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist