Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Terrassimarkiisid muudavad Sinu kodu nauditavamaks

Terrassimarkiis, markiis terrassileMarkiis on varjualune, mis muudab terrassi või rõdu ilmastikukindlaks, kaitseb kõrvetava päikese, vihma ja tuule eest. Tänu selle praktilisele väärtusele öeldakse markiiside kohta sageli rahvakeeli ka päikesevarjud.

Kuna Eesti suvi kipub olema lühike, aitab terrassi varikatus alustada kevadhooaega tunduvalt varem ning pikendada suve pea mardipäevani välja. Lisaks loob markiis verandale hubase miljöö ning annab võimaluse ise otsustada, millal päikest tuppa lasta ning, millal ruumid jahedana hoida.

Terrassimarkiisid on mugavad ja praktilised

  • Kerge ja vastupidav konstruktsioon.
  • Lihtne paigaldada.
  • Erinevad võimalused terrassi varikatuse avamiseks (pult, rakendus, lüliti, vänt jne).
  • Suletult kaitseb terrassi markiisi metallkassett.
  • Vali sobiv suurus ja välimus vastavalt oma veranda ruumipaigutusele ja miljööle.

Üks võimalus on valida liigendmarkiis, mis pakub varju ka suuremale terrassile või rõdule. Saadaval on lai spekter markiise, kuhu kuuluvad elegantsed ja suvised värvivalikud, mis muudavad Sinu soojad suveõhtud eriti nauditavaks.

Lihtmarkiisid pakuvad tänu oma klassikalisele välimusele ja laiale kangaste valikule pea lõpmatuid kombinatsioone. Ole stiilne ja naudi markiiside all maitsekohvi ja pavlova koogi seltsis mõnusat suveilma!

Kes ikka viitsib markiisi kerida?

Somfy pultVäga paljud. Lahtikeeratavad markiisid avanevad üsna mugavalt ja käeulatusest. Ja on ka neid, kes eelistavad motoriseeritud lahendusi, mis on suvisel puhkehetkel eriti mugav. Samuti on võimalik ühildada mootoriga markiis anduriga, mis mõõdab valgust ja sademeid ning avab vajadusel varjualuse, et päike ega vihm mööblit rikuks.

Ülle jaoks olid markiisid kui taeva kingitus

Avaekspertide klient Ülle rääkis meile, et talle on alati meeldinud, kui tubades on palju valgust. “Maja ostes soovisin, et elutoa aknad oleksid kindlasti lõuna poole. Eriti tore oli, et elutoast avanes uks mõnusale avarale terrassile. Mul hakkas fantaasia kohe lendama, et millise mööbli ma sinna paigutan ja millised lilled kastidesse kasvama panen.”

Ülle kolis majja sisse oktoobris ning terve pere oli terve sügise ja talve väga rahul. Aga juba märtsis hakkas Üllet ere päikesevalgus häirima, sest see segas televiisori vaatamist.
“Või see, et süle­arvutit elutuppa tuues, et mängiva lapse juures sõpradega suhelda, oli ekraani ebamugav vaadata isegi siis, kui valgus sellele otse peale ei paistnud,” rääkis Ülle.

Terrassimarkiisid, markiis terrassileKahe kuu pärast oli Üllele selge, et niimoodi nende pere enam edasi elada ei saa. Nad tellisid korralikud poolpimendavad rulood. “Televiisorit vaadata ja arvutiga töötada oli nüüd mõnus, aga päeval akende ees olevad kardinad tekitasid tunde nagu kestaks lõputu pime talv.

Ühel augusti päeval läksin koos lapsega tema sõbra sünnipäevale. Pidulaud oli kaetud terrassile ning sel ajal kui lapsed aias ringi jooksid, said täiskasvanud mõnusalt juttu ajada. Mingi hetk tõmbas taevas pilve ning hakkas tibutama. Hakkasin juba nõusid tuppa tassima, sest istusime ju lageda taeva all, kui perenaine andis märku, et seda pole vaja teha. Kärmelt tõmbas ta terrassi kohale varikatuse ja mina ei suutnud seda geniaalsust ära imestada! Miks ma ometi ise selle peale ei ole senimaani tulnud, et terrassi kohale markiis panna!

Mõeldud-tehtud ja Ülle lasi ka enda terrassile markiisid paigaldada. “Pärast oli tunne nagu oleks meile üks tuba juurde tekkinud. Sain terrassitoolide peale mugavad padjad panna, sest ühes markiisiga tellisime ka tuule-, vihma- ja päikeseanduri. Enam ei ole vaja karta, et kodust ära olles sajab vihm padjad märjaks või lõhub tuul markiisi hoopis ära. Väga mõnus on suveõhtutel terrassil istuda, eriti kui kerge soe vihm vastu varikatust rabistab…“

Markiisid on saadaval ka järelmaksuga

markiis, markiiside müükOle nagu Ülle ning päästa oma suvi heitliku ilmastiku eest. Markiiside maailmas on mitmeid põnevaid võimalusi. Ka tehniliste lahenduste ja erinevate variantide poolest on see meeldivalt kirev.

Sobiva lahenduse leidmiseks pöördu julgelt meie poole. Me arvestame Sinu võimalustega ning pakume markiise ka järelmaksuga.

Järelmaksu eelised:

  • Vormistamine kohe kauba müüja või teenuspakkuja juures
  • Lihtsus, mugavus ja kiirus
  • Taskukohased igakuised maksed
  • Sobiv kuumakse Sinule sobivaks perioodiks

Soovid oma suve erakordselt nauditavaks muuta? Võta meiega ühendust juba täna!

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist