Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Markiis kodustes tingimustes

Markiis on lihtsamalt öeldes varjualune, mis muudab terrassi või rõdu ilmastikukindlaks, kaitseb kõrvetava päikese, vihma, tuule ja esimese lume eest. Kuna Eestimaa suvi kipub olema lühike, aitab markiis alustada kevadet  varem ning pikendada suve. Markiis lööb hubase miljöö ning annab võimaluse ise otsustada, millal lasta päikest tuppa ning millal hoida ruumid jahedana.

Markiisi eelised

Suvemajadel või eramutel on markiise väga lihtne kasutada. Katet on võimalik kiirelt ning mugavalt vajadusel kokku ja lahti kerida. Samuti on lihtne markiisi paigutamine seinale, kuna see ei vaja lisatuge.

Ka kortermajadel ning ridaelamutel on projekteeritud ja ehitatud avatud rõdud, kuid nende kasutusaeg kipub tihtipeale lühikeseks jääma. Siinkohal tulevad appi erinevat tüüpi markiisid.

Kuigi jala peal olevad päikesevarjud on soodsamad, siis tugevamad vihmavalingud ning tuulehood ei päästa märjaks saamise eest ning kerged varjud võivad tuulega lendu tõusta. Markiisi all on tervel seltskonnal lootus kuivalt pääseda. Markiiskatte kangas on vastupidav ning ilmastikukindel  – tõrjudes vett ja mustust ning olles ka UV-kiirte kaitseks.

Talvel, kui markiisi ei kasutata, pakitakse see metallkassetti, mis kaitseb kangast kulumise eest. Mugavad juhtimisvahendid annavad võimaluse markiisi lihtsalt avada ning kokku pakkida. Juhtida saab katteid käsiajami või elektriajami kaudu, mida juhitakse puldi, lüliti või taimeriga.

Erinevad markiisid:

  • Liigend-ehk terrassimarkiisid
  • Liht-ehk aknamarkiisid
  • Korvmarkiisid
  • Katuse-ja talveaia markiisid
  • Markisolette ehk ruloosarnased markiisid

Markiis annab võimaluse luua hubase miljööga õuetoa, suurendades terrassi või rõdu kasutusmugavust ja-tihedust. Markiis ei ole mõeldud vaid suurtele terrassidele, kate on sobilik ka väiksematele avatud rõdudele – selleks on olemas ka väiksemad ning kergemad mudelid.

Markiis järelmaksuga

Markiiside maailm on võimalusterohke ning seda tehniliste lahenduste kui erinevate variantide poolest. Et jõuda sobiva lahenduseni tuleb julgelt pöörduda asjatundja poole.

Me arvestame Sinu võimalusi ning pakume võimalust soetada markiise ka järelmaksuga.

Järelmaksu eelised:

  • Vormistamine kohe kauba müüja või teenuspakkuja juures
  • Lihtsus, mugavus ja kiirus
  • Ühe suure väljamineku asemel, väiksemad igakuised maksed
  • Sobiv kuumakse, sobivaks perioodiks
Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist