Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Kuidas leida õiged kardinad kontorisse?

Kuidas leida õiged kardinad kontorisseAknakatted on oluline detail, millest oleneb nii kontori töökeskkond kui ka miljöö. Mida silmas pidada, et soetada sobivad kardinad kontorisse?

Millised on tingimused?

Tänapäeval pannakse üha enam rõhku kontori mugavusele, sest kitsad hallid olud võivad halvasti mõjuda produktiivsusele. Kardinatest oleneb näiteks kontoriruumi valgustatus, sellest sageli ka temperatuur ja niiskus. Sellel kõigel on omakorda mõju töötajale.

Millele pöörata tähelepanu kardinaid kontorisse valides, just mugavuse ja tingimustega seoses?

  • Kui palju valgust tuba saab? Kui päike paistab suure osa päevast aknast sisse, on tarvilik leida kardinad, mis seda küllaldaselt varjaks. Kui ruum on varjus, võib mõelda kardinatest, mis küllaldaselt valgust tuppa laseksid, samal ajal võimaldades privaatsust.
  • Kuidas avanevad? Oluline on leida kardinad, mille avamine ja sulgemine ei segaks töörütmi ja käiks võimalikult lihtsalt. Kõige mugavam lahendus on mootoriga kardinad, eriti kui büroopind on suur.
  • Milline on disain? Kardinad võivad rõhutada või maandada üldist meeleolu. Värvikirev valik võib mõjuda ergastavalt, aga võib ka olla (olenevalt valdkonnast) ebaprofessionaalne. Lihtne ja ametlik lahendus võib olla esinduslik, aga tekitada tunde, et midagi on puudu.

Planeeri kardinaid kontorisse kaaludes erinevaid võimalusi. Isegi äärmuslikum valik nagu maani roomakardinad võib mõtte juhatada sobiliku aknakatteni – nipp töötab ka muudes disainivaldkondades.

Millise mulje jätab?

Kontoris käib ikka külalisi ja (olenevalt ettevõttest) ka kliente. Kui soovid leida õiged kardinad kontorisse, on oluline, et säiliks esinduslik mulje ka välisele vaatlejale. Aknakatted võivad tunduda nagu detail kõige muu kõrval, kuid detailidest tekibki üldmulje.

Ruloode tellimineKontori disainis jääb sageli esteetilisus tahaplaanile ja oluline on funktsionaalsus ning professionaalsus. Vanemas büroos võib mõelda, et kardinad on valitud puhtalt selle järgi, et oma välimusega näkku ei kargaks.

Tänapäeva kontoriruum võib olla palju enamat. Eksperimenteerimist disainiga (k.a kardinatega) leidub näiteks eriti start-upide seas. Kui aga sinu ettevõtte olemus on hoida lihtsat ja professionaalset joont, siis ka seda on võimalik kardinatega rõhutada.

Parimad kardinad kontorisse leiad meilt

Oleme igakülgselt abiks erinevate aknakatete leidmisel. Kardinad kontorisse, koju, maale või linna – ainult küsi ja aitame mõelda.

Loe lisaks: „ 5 põhjust, miks valida kardinate valmistamine”

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist