Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

5 põhjust, miks valida kardinate valmistamine

Kardinaid valides võib tunduda, et ega rohkem polegi vaja, kui lihtsalt kanga akna ette viskamist või sobiva ruloojupi leidmist. Aknakatetega on võimalusi tegelikkuses väga erinevaid – tasub olla teadlik oma võimalustest igasuguse disainelemendiga.

Kardinate valmistamine on väga hea viis saada täpselt enda soovidele ja vajadustele sobiv aknakate. Järgnevad viis põhjust, miks sellist võimalust eelistada:

  1. Saab valida erinevaid funktsioone
  2. Saab leida täpselt sobiva disaini
  3. Suurem värvi-, kanga- ja kaunistustevalik
  4. Võimalus mootorit kasutada!
  5. Tootja paneb kaasa garantii

Nüüd neist põhjustest lähemalt:

Varjab segajate eest

Tavapoest funktsionaalseid aknakatteid naljalt ei leia. Tellimuse peale saab valmistada kardinaid, mis pole ainult stiilsed vaid võivad ka täielikult tuba pimendada, peegeldada soojust või lausa müra summutada.

Kui valged ööd ei lase magada või teie graafik näeb ette teistsugust unerežiimi, kui teie akna kaudu käib väga palju sooja, kui elate kärarikkas piirkonnas – kardinate valmistamisega leiab neile probleemidele lahenduse.

Ametlik või kodune

Igal ruumil on oma miljöö, kuhu igasugune kardin ei pruugi sobida. Sobivat lahendust võib üksi otsima jäädagi. Kvaliteetne kardinate valmistaja pakub laia valikut erinevatest kardinatüüpidest, et leida täpselt see, mis teie kontorisse, koju või asutusse sobib.

Värve ja ilu igale maitsele

Levinud standardlahendused kasutavad harva erinevaid värve, kangast või kaunistusi, üritades haarata võimalikult palju kliente neutraalsemate võimalustega. Pastelsed toonid aga ei pruugi üldsegi olla see, millisena klient oma ruumi ette kujutab. Kui aga on, ei pruugi kangas olla see õige.

Kõige kindlam on kasutada kardinate valmistamise võimalust, kus kõigi kliendi soovidega arvestatakse.

Mootoriga kardinadMugavus mootori näol

Kardinaid tellides tasub mõelda, kas majas on palju kardinaid või aknad asetsevad liiga kõrgel. Mootoriga kardinad pole kindlasti ainult edevama rahva lõbu. Samuti abistab see lahendus oma kättesaadavusega neid, kellel pole võimalik kardinatega igapäevaselt jännata, viies sobiva miljöö loomise vaid nupuvajutuse kaugusele.

Garanteeritud kvaliteet

Garantii kuni 5 aastatProfessionaalne kardinate valmistamine tähendab ka garantii kaasa saamist. Kui peaks ilmnema puudusi konstruktsioonis, viimistluses, tootja poolt teostatud paigaldustöödes või transpordis, on ostjal õigus nõuda tasuta parandust või asendamist.

Avaeksperdid OÜ pakub oma disainilahendustele garantiid kuni 5 aastaks.

Tule uuri erinevate võimaluste kohta!

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist