Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Kardinasiinid: põnevaid kasutusalasid seinast seina!

kardinasiinidKuigi vahel võib tunduda, et rulood ja muud aknakatted on “vanad head” kardinad inimeste, ja ka sisedisainerite, peadest täielikult välja tõrjunud, siis ei ole see tegelikult kaugeltki tõsi. Kardinad on endiselt moes ja inimeste seas populaarsed. Kardinad on oma olemuselt igihaljad ning tänu oma adapteeruvusele aja ja uute viisidega lihtsalt kaasas käivad.

Kardinate kasutamiseks oma majapidamises (või äripinnal) leidub lugematu hulk võimalusi. Seda olenevalt parasjagu kehtivatest stiilinormidest, trendidest ning hooajast. Kes veel ei tea, siis pakuvad kardinasiinid majapidamises aga veelgi rohkem põnevat kasutust.

Kardinasiinid on kui üheksat ametit pidav Hunt Kriimsilm. Lisaks tavapärasele kasutusalale võid Sa kardinasiine ikka korralikult n-ö ekspluateerida ning panna need erinevates olukordades rakkesse. Vaatame seda mõttekäiku nüüd lähemalt.

Kardinasiinid pakuvad kodu disainides huvitavaid lahendusi

1) Huvitav alternatiiv kapiustele. Mõtle kastist välja ning pane siinidel jooksev kangas kappide ette (kapiuste asemel) jooksma. Seeläbi saad Sa luua antud ruumi tunduvalt kergema ja õhulisema interjööri, mis lisab ka karakterit ning uut hingamist.

Tänu kangamustri varieeruvusele on tegemist väga tänuliku ning mitmekülgse võimalusega oma kodule värsket energiat ja välimust anda. Arvame, et siinidel jooksvad kangad sobivad suurepäraselt just köökidesse ja vannitubadesse. Samuti lastetubadesse, kus saab kasutada vahvaid piltide ja multikakangelastega kangaid.

2) Dekoratiivne element. Kasuta ära kõiki neid sadu võimalusi, mida pakuvad Sulle põnevad eriilmelised kangad ning rakenda kardinasiine interjööri ilmestamiseks. Saad seda teha lausa hooajaliselt ning kasutada jõulude ajal päkapikke või põhjapõtru ning suvisel ajal näiteks maasikaid ja arbuuse. kardinasiinid

Kujuta ette järgmist pilti: ilus õhuliselt langev hele kardin langeb Sinu elutoa päiksepoolses seinas kenasti alla luues ruumi mõnusa õhulise atmosfääri. Lisaks tekitab laest langev kangas ka täiesti eraldiseisva ruumiosa. Seega on tegemist justkui 2in1 lahendusega, mis tähendab samaaegselt nii dekoratiivset kui praktilist elementi.   

3) Ruumieraldaja. Eelmist punkti edasi arendades jõuamegi nüüd käesoleva mõtte juurde. Tegemist on õhulise ja pea märkamatu viisiga ühest toast mitu teha, mis ei nõua seejuures liigset vaeva, kuid lisab samas tubadele karakterit. Rääkimata funktsionaalsusest.

  • Ilusalongides saab sel viisil eraldada n-ö sessiooninurki, mis pakub salongiklientidele hinnatud ja soovitud privaatsust.
  • Loo oma suvilasse mõnus puhke- või lugemisnurk.
  • Lastetubades annab kardinasiinide läbi tekitada õdedele-vendadele “oma ruum”.

Loe lisaks miks valida mootoriga kardinasiinid.

Tekkis huvi? Võta meiega ühendust ja räägime lähemalt.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist