Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

4 põhjust, miks valida just mootoriga kardinasiinid

4 põhjust, miks valida just mootoriga kardinasiinidVõiks arvata, et puudel ja siinidel rippuvad tekstiilkardinad on juba möödanik moekate ruloode ja ribakardinate kõrval. Tegelikkuses on aknakatete vallas toimunud digirevolutsioon puudutanud ka tavakardinaid. Toome välja 4 põhjust, miks kardinaid soetades valida just mootoriga kardinasiinid.

1. Tipp-ettevõtetele ja luksuskodudele kohustuslik

Üha enam kohtab  maailmataseme hotellinduses, luksuselamutes või suurlinna büroohoonetes ootust, et igapäevatülikused on minimeeritud. Külaline ütleb juba päris sageli, et „Ah et teil peab kardinaid ISE avama?”

Motoriseeritud rulood, elektrilised ribakardinad ja mootoriga kardinasiinid on muutumas standardiks, täpselt nagu nutikas turvasüsteem, kliimaseade või televisiooniteenus.

2. Vaikne mugavus

GLYDEA_60eMootoriga seoses tuleb pigem meelde podisev muruniiduk või mürisev auto. Mootoriga kardinasiinid on aga imevaiksed. Mis oleks meeldivam sind hommikul tervitama, kui äratushetkel lahtirulluvad kardinad?

Või näiteks käimas on koosolek, aga päikesevalgus pöördub otse istujatele näkku. Kas hakata siis ise kardinaid ette tõmbama, või oleks esinduslikum neil end ise sulgeda?

3. Viimane sõna sisustuses ja kodutehnikas

Kui sinu jaoks on olulised uusimad trendid, siis automatiseerimine ja digilahendused majapidamises on meie aja kuum teema. Targad majad ja nutikodud pole enam ainult eriprojektid, millest uudistes lugeda, või mis mõnest „totaalse muutumise” saatest läbi käivad.

Mootoriga kardinasiinid või ruloosüsteem on hea viis alustada enda kodu digitaliseerimist. Siinidel olevad kardinad on samas küllalt klassikalised, et sobida ka vähem modernsemasse miljöösse.

4. Toob kokku digi ja retro

Kui ruloo või ribakardinad ei sobitu sinu vanema miljööga koju, aga nutikad võimalused tunduvad meelepärased, siis mootoriga kardinasiinid on sobivaks sillaks vana ja uue vahel. Tekstiilkangaste valikus leiab kindla peale midagi retrot või isegi antiigiga sobituvat.

Vaikselt töötav mootor avab elegantselt ja diskreetselt ka sahvriakna või vanaema kohvitoa kardinad.

Mootoriga kardinasiinid on varsti lihtsalt „kardinasiinid”

Võib öelda, et nii nagu pole enam eriti olemas „puldiga telereid”, vaid lihtsalt „telerid”, juhtub peagi ka aknakatete ja sisustuse valdkonnas üldiselt. Erinevad nutikad aknakatted ja mootoriga kardinasiinid on varsti tavaliseks nähtuseks.
Loe lisaks: „Kuidas töötavad elektrilised kardinad?”

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist