Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Vaata järgi, kust on pärit meie kõrgkvaliteetsed kardinakangad!

kardinakangad, kardinakangasTead ju küll seda laulujuppi “millest on tehtud väikesed tüdrukud”. Suhkrust ja jahust ja maasikavahust muidugi! Aga millest on tehtud meie aknakatted? Sellest me täna räägimegi, sest just kvaliteetsed kardinakangad tagavad selle, et kardinad on võimalikult hästi tehtud ning peavad vastu nii muutlikele ilmastikuoludele kui ka ajahambale.

Avaeksperte varustavaid kangatootjaid ühendab kõiki märksõna kvaliteet. Lisaks lähtuvad tootjad innovaatilisest mõtteviisist, pidevast arengust, maailmatrendidest ning võimalikult laiast värvi- ja materjalivalikust. Enamus neist ettevõtetest asuvad Euroopas, mis tähendab, et lisaks mainitud väärtustele on väiksem ka ökoloogiline jalajälg.  

Head kardinakangad on kvaliteetsed ja vastupidavad

kardinakangad, kardinakangas printed

  • IFI designs and colors

Eriilmelised dekoratiivsed kangad ning kardinatekstiilid, mis pakuvad unikaalsust ja kõrget kvaliteeti. Kangaste valmistamisel kasutatakse erinevaid kudumistehnikaid, värvipalett ulatub naturaalsetest toonidest rikkalike ja elust rõkkavate värvideni. Lisaks jälgib

IFI maailmas valitsevaid tekstiilitrende. Ettevõte asub Kreekas.

  • Sarlas

Ka Sarlas on Kreeka ettevõte, tegutsenud on nad juba 70ndatest aastast alates. Sarlas lähtub oma disainiprotsessis alati tellija individuaalsetest soovidest ja vajadustest ning innovaatilisest mõttemallist, mis kajastub ka nende tootmis- ja disainipoolel.
kardinakangad Dekoma

  • Dekoma

Poola ettevõte, mis tegutseb peamiselt Kesk- ja Ida Euroopas. Dekoma tugevuseks on eksklusiivne kardinakangas: valik on heas mõttes kirju ning tekstiilid pakuvad lisaks visuaalsele naudingule ka mõningast tuletõket, neid on kerge puhastada ja kangad sobivad ka välitingimustesse.

  • Equipo

Hispaania tekstiilitootja Equipo on valdkonnas tegutsenud juba rohkem kui 30 aastat. Nende valikus on eelkõige mõnusad maalähedased toonid ja põnevad läbimõeldud mustrid. Lisaks pakub Equipo keskkonnasäästlikke, helisummutavaid ning päikesekiirgust peegeldavaid kangaid. Nende disainis peegeldub paljuski Vahemereäärne stiil ning sealne romantiline hõng.

  • Premium

Pakistanis asuv tekstiilitootmisettevõte Premium, kus toodetud kardinakangas on kõrgkvaliteetne 100-protsendiline melange puuvill, polüpuuvill või värvitud polüpuuvill.

  • Camengo

Camengo on Prantsuse päritolu kangatootja, kelle põhifookus on huvitavatel värvilahendustel ning isikupärastel lahendustel. Nende lähenemine on alati julge ja kardinakangas disainimassist üldisest pigem eristuv.

  • Rioma

Enam kui 40 aastase kogemusega Hispaania ettevõte, kelle üks tugevamaid müügiargumente on huvitavad isikupäraste lahendustega kardinakangad. Rioma kasutab selgeid, eredaid värve ning loovad nii klassikalisi kui ka minimalistlikke kangakollektsioone.

  • Saum & Viebahn

Saum & Viebahn on suurim Saksamaa tekstiilitootja, kes on fookusesse võtnud kangamaailmas parasjagu trendikad olevad tekstiilid. Nad loovad ka innovaatilisi kangaid, näiteks selliseid, mis kaitsevad päikesekiirguse eest. Saum & Viebahn mõtleb alati kastist ning on loova lähenemisega.

  • Voigtmann Kruschwitzkardinakangad

Moodsad, kuid ka klassikalised Saksamaal toodetud kangad, näiteks tüll, siid, linane ning puuvill, kuid ka polüester ja Trevira CS. Voigtmann Kruschwitz tekstiile iseloomustab rikkalik värvivalik ja innovaatiline lähenemine tootmisele ning kangakollektsioonidele.

Kui Sul on suurem huvi selle vastu, kes meie kardinakangad valmis meisterdab, siis võta julgelt ühendust!

 

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist