Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Soovid edukaks saada? Uus võlusõna on markiisid

Soovid edukaks saada? Uus võlusõna on markiisidKelleks Sina lapsena saada tahtsid? Suure tõenäosusega lenduriks, lasteaiakasvatajaks või kosmonaudiks. Elon Muski ja Jeff Bezose kosmoseralli toidab pea igapäevaselt meie lõppematut uudishimu ja tähtede suunal reisimise ihalust. Kosmonaudiks saamisest unistavad vaieldamatult paljud lapsed ka täna, kuid amet, mida suurem enamus ihaldab, on hoopiski ettevõtja amet. Konkurents on ärimaailmas halastamatu ja ellu jäävad selles džunglis vaid vähesed. Markiisid on suurepärane viis, kuidas oma offline firma teiste seas esile tõsta.

Kuidas küll markiisid minu ettevõtte edukaks teevad, küsid Sa nüüd, kahtlus mõttes ja hinges. Selgitame intrigeeriva idee alljärgnevalt lahti.

Igas linnas on peatänav, kus on vahvad poed ja kohvikud, müügiletid ning restoranid. Igas linnas on kõrvaltänavad, kus on samuti palju toredaid poekesi ja söögikohti. Noil tänavail jalutaja jaoks on see kõik väga kirju ja segadusseajav valik, mille seast tuleb Sinul kuidagimoodi välja paista, et möödujate tähelepanu endale haarata. Siinkohal tõttavadki appi markiisid.

Markiisid tähistavad vaikimisi nii kaubandusettevõtte kui toitlustusasutuse asukohta. Inimesed on psühholoogiliselt n-ö treenitud markiiside abil neid paiku märkama ja neid instinktiivselt ka usaldama. On ju nii?

Markiisid näitavad seega moodsas virr-varris selgelt ära, kuhu külastajatel minna tuleb. Ja nad teevad seda, ilma igasuguse vastupanu ja kahtluseta.

Markiisidel on ka ulatuslikum turunduslik väärtus. Need kannavad Sinu firma logomärki ning on seega osa laiemast ettevõtte brändi loost. Markiise on võimalik lasta teha just täpselt nõnda, nagu Sina seda soovid.

Aga vaatame nüüd, milliseid markiise tüpaažilt üleüldse olemas on.

Markiiside igale maitsele, vajadusele ja soovile

  • Liigendmarkiisid, mis on mõeldud enamjaolt terrassidele. Liigendmarkiisid aitavad Sind näiteks vihmastel, tuulistel või liiga päikeselistel suvepäevadel. Kasuta liigendmarkiise ka oma restorani või kohviku terrassil ning suurenda oma käivet olenemata ilmast!
  • Lihtmarkiisid ehk aknamarkiisid on mõeldud eelkõige selleks, et reguleerida toatemperatuuri ning reguleerida päikesevalgust. Lihtmarkiisid on hea kaitse toas olevate esemete pleekimise vastu või selleks, et indikeerida oma äri asukohta.
  • Korvmarkiisid. Korvmarkiisid ongi traditsioonilises mõistes just need markiisid, mis näitavad tänavatel jalutajatele, kus asub kohvik või pood, ning aitavad seega Sul oma äri arengu raketina kosmilistesse kõrgustesse suunata!
  • Markisoletid, mis on sarnanevad ruloodega. Toodet võikski nimetada ruloo ja kardina huvitavaks kombinatsiooniks. Eeliseks teiste tüüpide ees on ehk see, et markisoletid jätavad veidi minimalistlikuma mulje.

Tekkis huvi? Võta meiega ühendust!

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist