Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Korvmarkisiid

Korvmarkiis on ühtaegu nii kaunistus, kaitse kui reklaam

Nagu kõik markiisid, nii on ka korvmarkiisid mõeldud ennekõike selleks, et reguleerida päikesevalgust ruumides. Eriti olulised on korvmarkiisid nende ruumide juures, mis peaksid ilmast hoolimata jätma avatud mulje.

Kui kodus kaitseb meid sissetungiva valguse eest ka tihe kardin, siis kaupluse või kohviku aknad peavad olema kujundatud selliselt, et väljast sisse vaadates oleks kohe näha, millega tegu, kas koht on üldse avatud, kas tekitab soovi sisse astuda jne.

Iseäranis jalakäijate tänaval on korvmarkiiside kasutamine oluline, et mööda­mineja taipaks – just siin ootab teda palaval päeval klaasike külma jooki, vihmasel õhtul aga soe kohv ja tõhus söök.

Korvmarkiisi ehitus

Tehniliselt on korvmarkiis painutatud või sirgest alumiiniumist pressitud markiisiprofiilidest karkass, mille külge on kinnitatud PVC- või akrüülkangas. Korvitüüpe ja kangaid on saadaval väga laias valikus, nii et korvmarkiisist võib saada maja pilkupüüdev kujunduselement. Isegi siis, kui hoones endas pole midagi isikupärast või on fassaad pisut väsinud väljanägemisega, saab huvitava, elegentse, rõhutatult kaasaegset või eelmiste sajandite ehitusstiili järgivate korvmarkiisidega muljet majast oluliselt parandada.

Korvmarkiis reklaamina

Kuna korvmarkiisid on tänaval jalutajatele ning autoga sõitjatele väga hästi märgatavad, siis kasutatakse neid tihti reklaampinnana, andmaks märku, et siinsamas asubki koht, kuhu oled oodatud sisse astuma. Kui paigutame korvmarkiisi alla valgusti, siis muutuvad need eriti hubas­teks pilgupüüdjateks pimedal alal, luues tunde, et just nende akende taga ootab soe ja õdus kohvik või ekslusiivne boutique.

Korvmarkiis sobib väga hästi ka välisukse ette, kaitstes väljatulijaid näiteks ootamatult vihma kätte sattumise eest. Lisaks teenindus- ja äripindadele on korvmarkiise hakatud kasutama ka kodude juures. Nagu teistegi markiiside puhul, nii on ka korvmarkiiside asend/kalle muudetav kas kangiga või elektriajamiga. Korvmarkiis ühendab endas seega mitu head omadust: kaitseb päikese ja vihma eest, lisab hoonele isikupära ning toimib väga asjakohase reklaamtahvlina.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist