Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Nutikas valik: mootoriga aknakatted teevad elu lihtsamaks

Tekstiilkardinad, mootoriga aknakattedTänane närvekõditav ja pead pöörav märksõna on nutikas elu. Üsna tavaliseks on suures ilmas muutunud see, et külmkapp tellib Sulle poest uue piima, kui see hakkab otsa saama ning valgust reguleerib valgusti ise vastavalt vajadusele. Meie kodu muutub üha nutikamaks. Eesmärk on võimaldada meile üha mugavamat ja optimeeritumat elu. Üheks tükiks sellest puslest on paigaldada oma koju mootoriga aknakatted.

Mootoriga aknakatete juures on kõige ägedam see, et piisab vaid ühest nupuvajutusest ja kõik kardinad on õiges asendis. Elektriajamiga aknakatted on väärtuslik lisand, kui Sinu kodu aknad on kõrgel ja neile on keeruline ligi pääseda.

3 näidet, kuidas mootoriga aknakatted Sinu elu optimeerivad:

  1. Aja- ja energiavõit! Elektriajamiga kardinad (või muud aknakatted) saab ajastada akna ette ja eest liikuma just Sulle sobivale momendile. See reguleerib maksimaalselt päevavalguse kasutamist, ja seda just täpselt nii nagu Sinul tarvis. Seadistamine on vaid ühekordne toiming, edaspidi ei pea Sa selleks enam midagi tegema. Just sit back and relax, nagu öeldakse üle lombi.
  2. Tulevikkuvaatav modernne mentaliteet. Innovatsioonist ei pääse meist enam keegi. Parem kiirelt rongile hüpata ja parema homse suunas teele asuda! Mootoriga aknakatted on üks neist paljudest võimalustest ajaga kaasas käies oma elu lihtsamaks ja paremaks muuta.
  3. Turvalisus. Mootoriga aknakatted täidavad vajadusel ka turvalisuse eesmärki. Kui Sa plaanid pikemat aega kodust eemal olla (ees on ärireis või puhkus), siis ajasta mootoriga aknakatted vastavalt hommikuti ja õhtuti akna eest ära liikuma.  

Mootoriga aknakatted sobivad kõikidele aknakatte tüüpidele:Mootoriga kardinad

  • Tekstiilkardinad on ajatu valik, mis muudab elegantseks nii Sinu elu- kui tööruumid. Mootoriga lahendused teevad tekstiilkardinatest Sinu kodule väga funktsionaalse lisandi.
  • Elektriajamiga ruloo- ja ribakardinad sobivad hästi kontoriruumidesse, kuid sama hästi ka kõikidesse kodudesse, kus väärtustatakse ajatut minimalismi ja laia valikut, mida rulookardinad pakuvad.
  • Roomakardinad sobivad suurepäraselt lisaks linnakorteritele ka maamajja või suvilasse, lisades sealsele interjöörile maalähedust ja soojust.
  • Turvakardinad on väga praktiline lahendus, et kaitsta oma äri soovimatute pilkude ning sissemurdmiste eest. Sama hästi võib turvakardinaid kasutada ka oma garaaži või kuuri ees.   

Loe ka meie koostööpartneri Somfy soovitusi, kuidas erinevatesse ruumidesse kardinaid valida. Uuri ka selle kohta, kuidas mootoreid kõige parem rakendada oleks.

Kui Sul on mõttes oma kodu mugavamaks ja kaasaegsemaks muuta, siis võta meiega ühendust!

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist