Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Minu kodu: kas valida puidust või alumiiniumist ribakardinad?

puidust-ribakardinadMeie kodu on meie kindlus. Heade mõtete ja mõnusa elu saladus peitub tihtipeale palju lihtsamates asjades, kui seda on sajandeid kestnud ja lõppematuna tunduv elu mõtte leidmise saaga või miljonid eurod pangakontol. Hubane kodu on sageli see, mis selle õndsa ja turvalise tunde tekitab.

Õdususe loomisel loevad detailid. Üheks oluliseks nüansiks on kindlasti aknakatted. Sobiliku interjööri loomiseks riputa akna ette näiteks ribakardinad. Ribakardinaid on suures plaanis kahte sorti: puidust ja alumiiniumist. Vaatame mõlemaid variante ka lähemalt.

Puidust ribakardinad on trendikad ja prestiižsed

Puidust ribakardinad on hea valik, kui Sa soovid oma koju (või kontorisse ‒ miks mitte) tuua juurde maalähedast hubasust ja ajatut (kuid siiski moodsat) minimalistlikku nüanssi.

Puitmaterjal tekitab automaatselt tunde, et tegemist on kõrgkvaliteetse tootega, tõstab seeläbi nii ruumi, kui selle omaniku väärtust ja loob prestiižse atmosfääri.

Puit on kõrgelt hinnatud materjal nii kodu- kui välismaisel sisekujundusmaastikul ja kannab ajale vastupidavat väärtust.

Omadused ja eelised:

  • Puidust ribakardinad on oma olemuselt soojad, looduslähedased ja esindavad pigem tagasihoidlikku ning kaalutletud karakterit;
  • Keskkonnasäästlikkus. Puidust materjal on ökoloogilise jalajälje kontekstis tunduvalt väiksem, kui mõni mitte looduslik materjal;
  • Lihtne puhastada. Puidust ribakardinaid on väga kerge hooldada ja puhastada. Selleks on tarvis vaid seebivett ja pesukäsna;
  • Reguleerivad hästi tuppa paistva päikese valgust.  

Alumiiniumist ribakardinad loovad eduka õhustiku

alumiiniumist-ribakardinadKuigi tihti seostatakse alumiiniumist ribakardinaid rangete ja töötegemisest pakatavate kontoriruumidega, siis tegelikult olukord nii dramaatiline siiski ei ole. Meie arvame, et alumiiniumile on tiba liiga tehtud. Vähemalt kodu kontekstis kasutatava materjalina küll.

Usume, et alumiinium kõnetab Sind kindlasti siis, kui Sa kaldud eelistama minimalistlikku õhkkonda ja esemeid. Ka siis, kui Sulle meeldib pigem futuristlik sisedisain. Märksõnadeks on siinkohal modernsus ja vähene müra.

Alumiinium räägib meile loo kvaliteedist, väärtustest, õhkõrnast rangusest ning mõningasest distsipliinist. Mis on, muideks, vägagi kõrgelt hinnatud omadused, ja mis sillutavad teed nii isikliku kui professionaalse eduni. Alumiiniumist ribakardinad loovad interjööri, mis räägib saavutustest. See näitab omakorda, et koduomaniku elu on ornungis.

Omadused ja eelised:

  • Vastupidav. Alumiinium peab vastu nii ajale kui ka painutamistele. Alumiinium naljalt juba ei purune;
  • Reguleerivad hästi tuppa paistva päikese valgust;
  • Lai valik värvitoone pakub igale maitsele midagi sobilikku!
  • Alumiiniumist ribakardinatele saab kaunistuseks ja karakteri loomiseks lisada pinnaviimistlusi ja perforeeringuid;
  • Kergesti puhastatavad, selleks läheb tarvis vaid niisket lappi.

NB! Kasuta nii puidust kui alumiiniumist ribakardinate puhul ka elu tunduvalt mugavamaks muutvaid mootoreid.

Tekkis huvi? Võta meiega ühendust!

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist