Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Atraktiivne ja praktiline voldikkardin tagab valguse ja pakub privaatsust

Igaühe kodu on tema raudne kindlus. Paljud, kes elavad suuremas linnas, maja esimesel tasandil või sokli korrusel ja kelle aknad jäävad hoone tänavapoolsele küljele, on suure tõenäosusega seisnud silmitsi aknast pidevalt mööda voorivate uudishimulike pilkudega. See on vaieldamatult häiriv. Kuidas seda aga vältida nõnda, et ei peaks täielikult ära lõikama niigi vähest naturaalset päevavalgust. Hmm.. kas sa voldikkardinaid tead?

Kaks kärbest ühe hoobiga: pimedast koopast välja ja võõraste pilkude eest ära

Atraktiivne ja praktiline voldikkardin tagab valguse ja pakub privaatsustSeisame tihi silmitsi klassikalise “nokk kinni, saba lahti” olukorraga: soovimatute uudishimulike pilkude tõttu tõmbame kardinad või katted akendele täies ulatuses ette, mis piirab aga naturaalse päevavalguse ligipääsu. Või siis vastupidi: soovime tuppa rohkem valgust ja oleme siis sunnitud elama koos võõrastega tänavalt. Väga vähesed meist sooviksid olla osa igapäevasest tõsielusarjast, elada n-ö akvaariumis või pimedas koopas. Ja siin tõttabki appi *trummipõrin* voldikkardin.

Lisaks sellele, et voldikkardin on väga omanäoline, trendikas ja valmistatud kvaliteetsest tekstiilkangast, aitavad voldikkardinad kaitsta suurepäraselt Sinu hinnalist privaatsust ning aitavad päikesekiirtel tubadesse ligi pääseda.

Põhimõte, kuidas voldikkardinad töötavad, on lihtne. Neid saab lihtsalt ja mugavalt reguleerida ning vastavalt vajadusele kas ülevalt alla või alt üles kerida. Kui elad esimesel korrusel ja akna alt mööduvad inimesed panevad Su kannatuse juba tugevalt proovile, siis säti voldikkardin vaid akna alumisele poolele, et päevavalgus ülevalt tuppa pääseks. Katta võib ka akna ülemise poole, et vältida üle tee elavate naabrite puurivaid pilke. Või tee midagi täiesti pöörast ja säti kate hoopis akna keskele!

Esmalt soeta voldikkardinad, siis naudi neid 3 suurepärast boonust:

  • Oled oma lossi tõeline kuningas. Mitte keegi ei piilu enam Sinu akendest sisse
  • Elu on tunduvalt helgem ja rõõmsam, sest Sa saad viimaks ometi nautida naturaalset valgust
  • Niisama hea vaadata: atraktiivsed, kvaliteetsed ning unikaalsed voldikkardinad pakuvad silmailu ning muudavad iga kodu veelgi hubasemaks

Tekkis suurem huvi? Loe voldikkardinate multifunktsionaalsuse kohta, tutvu nende esteetilise väärtusega ning täiendavate küsimuste tekkimisel võta meiega julgelt ühendust!

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist