Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

4 võimalust sobivat värvi roomakardina valikuks

RoomakardinRoomakardin on külmal ajal ideaalne sisekujunduselement. Aknakatete pehmed voldid muudavad toa hubasemaks, lisades samal ajal ruumile elegantsust ja pidulikkust. Kui soovid veelgi soojemat üldmuljet, saad roomakardinaid kombineerida tekstiilist külgkardinatega. Kuidas aga valida sobivat värvi roomakardinad? Panime kirja 4 erinevat võimalust.

Erksad ja eristuvad roomakardinad

Silmatorkavate kardinatega on hea muidu väsinud või üksluise ilmega ruumi värskust ja sära tuua. Sobiva tooni valikul võid kasutada näiteks põhivärvide ringi, kus sarnased värvid asuvad üksteise kõrval ja kontrastsed värvid kolme värvi kaugusel; täiendvärvid aga ringis üksteise vastas. Kui valid mustrilise lahenduse, on hea meelde jätta, et üks toon mustris võiks kattuda või olla sarnane seinte või mööbli värviga.

Kardinad on seintega sama värvi

Kardinad võivad olla efektseks sisekujunduse elemendiks, tuues tuppa uusi värve ja kontrastsust. Kui aga ruumis on juba hulgaliselt maale, dekoratiivpatju ja muid läbimõeldud kaunistusi, võib uute värvide lisamine üldmulje liiga kirjuks muuta. Sel juhul on heaks lahenduseks valida seintega sama tooni roomakardin, mis ei torka silma, kuid lisab tekstiilist voltidega ruumile elegantsust ja väljapeetust.

Läbipaistvad tüllkardinad

Õhukesest materjalist neutraalsetes toonides roomakardinad moodustavad ideaalse koosluse tekstiilist külgkardinatega. Roomakardina mugav tõstemehhanism võimaldab vaid hetkega kardinad akna eest üles tõsta ning hiljem jälle langetada. Läbipaistev roomakardin lisab ruumile hubasust ja samal ajal kaitseb tubaseid tegemisi võõraste pilkude eest.

Bambusest roomakardin

Bambusroost roomakardinad tekitavad sooja ja pehme tunde, hajutavad valgust ja reguleerivad ruumi temperatuuri. Naturaalset puidutooni kardinad toovad tuppa looduslähedust ja sobivad ideaalselt nii suvilasse kui ka modernsesse interjööri.

Erinevaid värvilahendusi on muidugi veel. Kui soovid nõu sobiva tooni või materjali valikuks, võta ühendust meie spetsialistidega. Kauplusesse minnes võid kaasa võtta foto toast ja aknast, kuhu soovid roomakardinad paigaldada. Nii saame soovitada sobivaid värvilahendusi ja ka tehnilist teostust.

Lisalugemist: „Miks valida roomakardinad”.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist