Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Millised magamistoa kardinad sobivad Sinu koju?

Magamistoa kardinadEnamikule meist meeldib magamistoas privaatsus. Lisaks soovime, et ruum oleks öösel pime ja võimalikult ühtlase temperatuuriga.

Kõike nimetatut on võimalik saavutada õigete kardinatega, kuid kas need on ka sinu eelistused?

Panime kirja 4 küsimust, mis aitavad sul magamistuppa meelepärased kardinad valida.

1) Kas eelistad magada kottpimedas või vähese valgusega?

Kui puhkad kõige paremini välja toas, kuhu ei paista ükski valguskiir, siis vali pimendava voodriga tekstiilkardinad. Kindlasti on oluline, et kardinad oleksid akendest suuremad ja kataksid terve aknaavause. Paksust materjalist pimendavatel aknakatetel on teisigi plusse – nad isoleerivad väljast tulevat müra, hoiavad ruumi talvel soojemana ja suvel külmemana.

Kui kottpime ruum on hirmutav või tekitab sinus ebamugavust, siis eelista õhulisemaid materjale või muid kardinatüüpe. Tuppa saad valgust tuua ka väikse laua- või põrandalambiga.

2) Silmapaistvad või ruumikujundusega sulanduvad magamistoa kardinad?

Kardinad on magamiskambris üheks suurimaks sisekujunduse elemendiks ja nendega on võimalik terve toa ilmet muuta. Näiteks saad neutraalsetes toonides ruumi erksate kardinate paigaldamisega vaid hetkega värskendada või vastupidi, liiga kirjut tuba pruunide või hallide toonidega rahulikumaks muuta.

3) Millised võimalused on su magamistoas kardinate paigaldamiseks?

Kas sinu magamistoas on juba olemas kardinapuud või on need vaja alles paigaldada? Kui oled otsustanud alumiiniumsiinid, torupuud või muud lahendused ise seinale panna, siis veendu, et sein oleks piisava kandevõimega. Näiteks võivad kruvid pehmest kipsseinast kardinate raskuse tõttu välja tulla – kardinad kukuvad alla ja seina jäävad augud. Viimase vältimiseks tee eeluurimist, küsi abi tuttavatelt või telli teenus spetsialistidelt.

4) Kallim või soodsam lahendus?

Kui soovid raha kokku hoida, siis mõõda aken ise ära ja vali kauplusest meelepärased magamistoa kardinad. Valmislahendusi on meie salongides igat värvitooni ja erinevatest materjalidest. Kui sul on võimalik oma erisoovide ja mõõtude järgi valminud ning sinu magamistuppa ideaalselt sobivate kardinate eest rohkem maksta, siis telli erilahendus ja professionaalne paigaldusteenus.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist