Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Miks valida voldikkardinaid?

Voldikkardinad on omapärased tehnilised kardinad, mis on tehtud plisseeritud kangast ehk tuntud ka kui plisseekardinad (mõnikord ka kui blissee).
Voldikud on funktsionaalsed aknakatted, mis eristavad oma omadustelt neid teistest sarnastest kardinatest, nagu rulood ja ribakardinad.

Miks valida voldikkardinaid?

  • VoldikkardinadLiugsüsteemil avamine – Voldikkardinatel on omapärane võimalus avada kardinaid ülevalt, alt või mõlemal poolt. Selliselt saab valgushulka ruumis reguleerida vastavalt vajadusele. Näiteks õhtupäikese ajal liigutada kardin akna alaossa, jättes ülaosa valgusele avatuks. Liugsüsteem teeb aknakatte väga kompaktseks, kokku panduna võtab voldik minimaalselt ruumi.
  • Erikujulistele akendele – Voldikkardin võtab vähe ruumi ja sobib oma eriliste omadustega erikujulistele akendele. Näiteks ovaalsed, ümmargused, trapetsikujulised kolmnurksed jm ebastandardsed aknad saab täies ulatuses katta voldikkardinaga.
  • Lai materjalivalik – Plisseekardinate materjal on immutatud spetsiaalse vedelikuga, mis jätab kangasse voldid. Materjalivalikusse kuuluvad nii soojust – kui valgust peegeldavad kangad, mis aitavad kokku hoida küttekuludelt kui säästavad kuuma suvepäikese eest. Samuti on saadaval laias värvivalikus, mustrilisi ja erineva tekstuuriga kattematerjale.
  • Sobilik niisketesse ruumidesse – Laiast materjalivalikust rääkides on saadaval ka hallitus ja niiskuskindlad materjalid, mis sobivad hästi rõdu-, terrassi-, või vannitoaakendele.
  • Lihtne hooldada – Kõiki materjale on lihtne hooldada ja puhastada. Ülemistele akendele saab paigaldada näiteks mootoriga juhtimissüsteemi, mille abil saab kõrgel oleva kardina puhastamiseks suurema vaevata alla tuua.
  • Stiilne sisekujunduselement – Plisseekangas on pehme loomuga, mistõttu on üldmulje hubasem. Horisontaaljooned mõjuvad efektsemalt kui tavalised sirgepinnalised rulood. Samuti sobib voldikuid täiendama ka tekstiilkardinad, mis lisavad ruumile veelgi õhulisust.

Voldikkardinad on universaalsed aknakatted, mis sobivad nii koju kui kontorisse hubasema miljöö loomiseks. Lai materjalivalik ja liugsüsteemil avamine teeb voldikustest funktsionaalse kardina igasse ruumi.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist