Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Palladio

Palladio liigendmarkiis on elegantne kassettmarkiis, mis sobib suurepäraselt terrassidele. Varrekandurite erikonstruktsioon võimaldab varsi tõsta ja sulgeda kassett tihedalt esilatiga, etkaitsta kokkurullitud kangast. Varte plaatketid ja täpselt toimivad liigendid tagavad markiisi töökindluse pikaks ajaks. Rulootoruelastsed kandurid tagavad kanga ühtlase pinguloleku.

Palladio ühendab endas kassettmarkiisi omadused ja karpterastalalpõhineva konstruktsiooni. Tänu sellele saab kasutada kassettmarkiisi funktsioone ja paigaldamine on lihtne. Konstruktsioonielemendid on kaetud valge, beeži, pruuni, grafiithalli või siis grafiithalli viimistlusega hõbedase pulbervärviga.

Konstruktsioon

Ekstrudeeritud alumiiniumist kassett, mis toetub karptalale, tagab kanga täiusliku kaitse ja muudab paigaldamise lihtsaks. Varte kandurites olev spetsiaalne hammaspinguti kindlustab kasseti tiheda sulgumise esilatiga.

Konstruktsiooni värvid

Pulbervärvimisel kasutab Selt tunnustatud Šveitsi ettevõtte IGP tarnitavaid värve. IGP-DURA®Clean pulbervärvid annavad pinnaviimistluse, mis hülgab mustust ja on kergesti hooldatav. Vänt ja ajamisõlm on saadaval ainult järgmistes värvides: RAL 9010, RAL 9013, RAL 8017, RAL 7035, RAL 7016.

 

Kangas

Kõik akrüülkangad on immutatud kaitsevahenditega TEFLON või SCOTCHGARD. Need tagavad suurepärase kaitse ning suurendavad kanga vee- ja mustusehülgavust. Tuleks silmas pidada, et näiteks happevihmad, orgaanilised saasteained ja kanga puhastamine abrasiivsete kemikaalidega võivad kanga kaitsva viimistluskihi hävitada.

Saadaval on kolm alläärisekuju:

picture (15)

Standardne alläärisekõrgus on 21 cm. Allääris on esteetiliselt viimistletud äärispaelaga. Lihtkanga puhul on saadaval ainult alläärisetüüp E.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist