Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Dakar markiis

Dakar on ideaalne lahendus suurte terrasside varjestamiseks. Täielikult voolujooneline kassett annab markiisile tänapäevase ja elegantse välisilme ning kaitseb kangast ja varsiilmastikuolude eest. Kanga paremaks kaitsmiseks on kassetisees kaitsemuhvid. Kokkuvolditavad alumiiniumsulamist varred kinnituvad survevalu meetodil valmistatud alumiiniumkanduritele.

Varte roostevabast terasest plaatketid ja täpselt toimivad liigendid tagavad vastupidavuse ja töökindluse. Suurema laiusega markiisid on varustatud rulootoru toendiga, et kangas oleks ühtlasemalt pingul. Konstruktsioonielemendid on kaetud valge, beeži, pruuni, grafiithalli või siis grafiithalli viimistlusega hõbedase pulbervärviga.

Konstruktsioon

Ekstrudeeritud alumiiniumist täiskassett tagab kanga täiusliku kaitse ning konstruktsiooni kerguse ja vastupidavuse.

Konstruktsiooni värvid

Pulbervärvimisel kasutab Selt tunnustatud Šveitsi ettevõtte IGP tarnitavaid värve. IGP-DURA®Clean pulbervärvid annavad pinnaviimistluse, mis hülgab mustust ja on kergesti hooldatav. Vänt ja ajamisõlm on saadaval ainult järgmistes värvides: RAL 9010, RAL 9013, RAL 8017, RAL 7035, RAL 7016.

picture (14)

Kangas

Kõik akrüülkangad on immutatud kaitsevahenditega TEFLON või SCOTCHGARD. Need tagavad suurepärase kaitse ning suurendavad kanga vee- ja mustusehülgavust. Tuleks silmas pidada, et näiteks happevihmad, orgaanilised saasteained ja kanga puhastamine abrasiivsete kemikaalidega võivad kanga kaitsva viimistluskihi hävitada.

Saadaval on kolm alläärisekuju:

picture (15)

Standardne alläärisekõrgus on 21 cm. Allääris on esteetiliselt viimistletud äärispaelaga. Lihtkanga puhul on saadaval ainult alläärisetüüp E.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist