Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Balcony Italia

Balcony Italia on esteetiline päikesekaitse. Samuti on see otstarbekas kaunistus rõdudele, terrassidele ja rõduorvadele. Sellele markiisile iseloomulikud varred kinnituvad rõdu rinnatise külge. Nende konstruktsioon võimaldab sättida kaldenurga sobivaks. Varre kummaski otsas on konksud esilatile kinnitamiseks. Markiisikanga sobiv pingsus saavutatakse üleliigse kanga kokkurullimise teel. Tänu kergele konstruktsioonile on markiisi paigaldamine väga lihtne. Rinnatisele kinnituvad varred annavad rohkem paigaldusvõimalusi rõdule paigaldamisel. Konstruktsioonielemendid on kaetud valge pulbervärviga.

Konstruktsioonpicture (28)

Alumiiniumist varred ja kinnitusklambrid tagavad konstruktsiooni kerguse ja vastupidavuse, samuti paigaldamise lihtsuse.

Konstruktsiooni värvid

Pulbervärvimisel kasutab Selt tunnustatud Šveitsi ettevõtte IGP tarnitavaid värve. IGP-DURA®Clean pulbervärvid annavadpinnaviimistluse, mis hülgab mustust ja on kergesti hooldatav.

picture (20)

Kangas

Kõik akrüülkangad on immutatud kaitsevahenditega TEFLON või SCOTCHGARD. Need tagavad suurepärase kaitse ning suurendavad kanga vee- ja mustusehülgavust. Tuleks silmas pidada, et näiteks happevihmad, orgaanilised saasteained ja kanga puhastamine brasiivsete kemikaalidega võivad kanga kaitsva viimistluskihi hävitada.

Saadaval on kolm alläärisekuju:

picture (15)

Standardne alläärisekõrgus on 21 cm. Allääris on esteetiliselt viimistletud äärispaelaga. Lihtkanga puhul on saadaval ainult alläärisetüüp E.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist