Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Trükitud mustriga aknakatted

Mis oleks, kui Sa saaksid endale päris oma lemmik mustri või pildiga aknakatted luua? Just täpselt sellised nagu Sa alati soovinud oled. Trükitud mustriga aknakatted pakuvad Sulle võimalust disainida oma elu- ja magamisruumid vastavalt isiklikule eelistusele või üleilmsetele sisedisaini trendidele.

Roomakardinad muudavad lastetoa vahvaks mängumaaks

Trükitud mustriga rulood või roomakardinad sobivad eriti hästi just lastetubadesse. Toredalt kujundatud aknakatted lisavad ruumidesse mängulisust, lusti ja rõõmsat meeleolu.

Mustriga rulood on ka väga praktilised, kuna neid saab kasutada mängulise elemendina. Näiteks saab kangale trükkida autod, jänkud, päikese ja pilved. Või hoopis oma lapse lemmikraamatu tegelased!

NB! Ruloosid on võimalik ka personaliseerida. Kirjutame soovi korral pildil olevale kujunduselemendile (nt lennuk või kohev pilv) lapse nime. Selleks saada meile kindlasti juba aegsasti soovitav nimi või ‒ miks mitte ‒ mõni muu sõna, fraas või lühike tekst.

Elu- ja magamistoad vastavalt Sinu eelistusele

Oma eluruume saad Sa ilmestada nii mustriliste ruloode kui stiilsete ning isikupäraste roomakardinate abil. Viimased on väga mitmeotstarbelised, kuna sobivad suurepäraselt nii linna- kui maakoju. Roomakardinad on ajatu iseloomuga ning pakuvad tänu nende disainimise võimalusele lõpmatul hulgal mustrivariante.

Mustrilisi aknakatteid võib lasta luua erinevaid, et neid siis vastavalt hooajale (jõulud, suvi jms) oma kodu dekoreerimiseks kasutada. Lisaks toimivad stiliseeritud aknakatted huvitava disainielemendina: akna ette tõmmatuna võib see funktsioneerida näiteks kui maaliteos.

Mustriga aknakatete tellimine on hästi lihtne!

  1. Telli disain meie loovtiimilt

Võta ühendust meie müügiosakonnaga, kelle abil loob disainer just Sinu soovidele ja vajadustele vastava kujunduse. Meie missiooniks on parim võimalik lahendus.

Selleks on mitu võimalust: Sa kas saadad meile näidise soovitud mustrist või leiame parima lahenduse omavahelise vestluse käigus. Kindlasti saadame kujundaja poolt loodud failid enne trükki minekut ka Sulle ülevaatamiseks ning kinnitamiseks.

NB! Kui Sa valid meie poolt tehtud disaini, siis saad Sa kohendada olemasoleva mustri toone, figuuride suurusi ning lisada või eemaldada detaile.  

  1. Kujunda ruloode ja roomakardinate muster ise

Ehk mõlgub Sul lastetoa ruloode tarbeks peas mõni vahva tegelane, kelle oled ise välja mõelnud või on Sul väga spetsiifiline nägemus sellest, millised mustrilised aknakatted Sinu eluruumides olema peaksid? Maailm on Sinu auster, lase oma fantaasia valla!

NB! Meil on aknakatete valmis tegemiseks tarvis vaid sobilikku kujundusfaili või näidisvisuaali, mille meie kujundaja ise vajalikuks formaadiks konverteerib.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist