Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Rõdukardinad

Alumiiniumribakardin 16 mm rõdule

16mm alumiiniumribakardin on päikesevari, mis on sobilik kõikidele raamideta rõdu- ja terrassiklaaside süsteemidele. Nöörpingutusega kardin paigaldatakse otse klaasile spetsiaalse teibiga, mis on sobilik kõikidele klaasitüüpidele. Toote alumiiniumprofiilid, komponendid ning teip on laboratoorselt testitud rõdudel ja terrassidel esinevate ilmastikuolude osas nagu näiteks UV-kiirgus, suur temperatuuri kõikumine ja niiskus.

Kardinat ei ole soovituslik paigaldada kohta, kus vihm või lumi võivad otse peale sadada. Kardina suurim laius on 1200mm ja suurim kõrgus 1800mm.

Voldikkardin rõdule

Voldikkardin on spetsiaalselt raamideta rõdu- ja terrassiklaasidele paigaldamiseks mõeldud avakate. Kardina universiaalsuse tõttu on teda võimalik paigaldada erinevate tootjate rõdu- ja terrassiklaasidele. Voldikkardinad kinnitatakse klaasi siseküljele spetsiaalse teibiga, mis on sobilik kõikidele klaasitüüpidele. Toote komponendid, kangad ning teip on laboratoorselt testitud rõdudel ja terrassidel esinevate ilmastikuolude osas nagu näiteks UV-kiirgus, suur temperatuuri kõikumine ja niiskus.

Kardinat ei ole soovituslik paigaldada kohta, kus vihm või lumi võivad otse peale sadada. Voldikkardinate valikus on mitmeid erinevate omaduste ja toonidega kangaid. Kardina suurim laius on 1200mm ja suurim kõrgus on 2200mm. Kardina minimaalne laius on 300mm ja minimaalne kõrgus on 300mm.

Sobilikud rõduklaasid leiad: http://malmerkklaasium.ee/ või http://roduklaasid.ee/

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist