Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Miks soetada kohvikusse markiis?

Markiisid kohvikutesseOlenemata aeg-ajalt mahasadavast lumest, on aprill aeg, mil toitlustusasutused kolivad õue. Värskes õhus einestamises on lihtsalt midagi võluvat ja osavad asutused meelitavad külalisi välja sööma iga ilmaga. Üks moodus olla ilmastikutingimusteks valmis on pakkuda mugavat peavarju – selle jaoks markiisid kohvikutesse ja restoranidesse sobivadki.

Markiis vs. päevavari

Mõnele asutusele võivad tavalised päevavarjud sobida. Mõne stiiliga need aga ei istu ja sageli võtavad need rohkem ruumi kui peaks. Markiis võtab ainult ruumi õhust ja nende seast saab valida miljööle täpselt sobiv.

Kui ilm on ilus, võivad külastajad eelistada rohkem päevavalgust. Kellele aga meeldib kinnipandud päevavari? Taas võtaksid need palju ruumi või heal juhul kulutaksid ringitassides teenindajate selgasid. Markiisi aga saab soovi korral lihtsalt kokku kerida.

Terrass ja markiis käivad koos

Nagu ka elumaja terrassile, toovad markiisid kohvikutesse ja restoranidesse lisaväärtust erineval moel:

  • Terrass on ilmale avatum – markiisiga säästad nii külalisi kui ka väärtuslikku mööblit.
  • Terrassi võib tunduda lage ja eraldatud – markiis muudab terrassi hoonega ühtseks tervikuks.
  • Terrass vajab isikupära – lisa markiis koos enda logo või stiilidetailiga.

Viimane punkt sobib muidugi ka siis, kui terrass puudub või seda pole võimalik iga suvi ehitada.

Loob rohkem võimalusi

Miks soetada kohvikusse markiis?Sageli pole küllaldaselt ruumi või ressurssi, et luua suveks suurt terrassi. Tänavaga ühel tasandil ja melu keskel olevad kohvikulauad võivad olla romantilised, aga mis siis eristaks kohvikuruumi tänavaruumist? Eks ikka stiilne varjualune.

Ilma pärast võib vähem muretseda. Hea markiis säästab kohvitajaid hullemast või varjab päikeselõõsa eest, nii terrassil kui tänaval. Taas saab alati ka ilusa ilmaga markiisi päevavalguse eest tagasi tõmmata.

Kui ilus ilm või suvi on läbi, võivad markiisid kohvikutesse rohkem külalisi tuua – inimesed peatuvad vihmavarjus, millega võib vabalt pilk pidama jääda päevapakkumisel või mõnel hõrgutisel.

Loe lisaks: „Markiis pakub varju nii kodus kui kohvikus”

Markiisid kohvikutesse ja restoranidesse – teeme ära!

Kui soovid markiisi enda asutusele ja sooviksid võimalustega lähemalt tutvuda (või kui kahtled enda võimalustes), võta meiega ühendust!

Veel pole hilja enda suvekohviku plaane realiseerida!

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist