Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Kus kasutada voldikuksi?

Voldikuksed on funktsionaalsed ruumieraldajad, mis võtavad vähe ruumi ja on mugavad kasutada. Voldikuksed sobivad ideaalselt kitsastesse oludesse, kus tavaline uks ei mahu avanema. Samuti pakub voldik-tüüpi uks lisavõimalusi ruumide eraldamisel ning muudab kasutatavaks kohad, mis jääksid muidu käändukse varju.

Uksed koosnevad võrdse laiusega paneelidest, mis ukse sulgudes moodustavad kompaktse paki. Voldikukse kandvaks konstruktsiooniks on ülemine siin, mis jätab põrandapinna vabaks. See võimaldab voldikust kasutada ka ruumieraldajana ilma põrandakatet kahjustamata. Uksed valmistatakse ühe ukselehena, kus uks avaneb ühelt poolt äärest või paarisuksena, kus uks avaneb ava keskelt kahele poole.

Voldikuksed – erinevad kasutamise võimalused

Voldikuksi kasutatakse erinevates ruumides ja otstarvetel:

  • Kitsad ruumid – Voldikuksed sobivad kasutamiseks kitsastes ruumides, kus külghingedel uks ei mahu avanema või tekitab ebamugavusi. Voldiku kasutamine tekitab suurema kasuliku pinna ja muudab sisustamise lihtsamaks.
  • Suured ruumid – Suurtes auditooriumides, saalides, restoranides, büroodes jm ühiskondlikes ruumides kasutatakse voldikuksi helisummutava ruumieraldajana.
  • Vaheseinad – Voldikukse konstruktsioon jätab põrandapinna vabaks, mistõttu kasutatakse voldikuid sageli ruumieraldajana või toa jagajana. Sageli näeb voldikseinu bürooruumides erinevate osakondade või koosolekuruumide eraldajana.
  • Garderoobid – Voldikuksed liiguvad juhtsiinidel, mistõttu sobivad garderoobikappide katteks. Mugav ja ruumi säästev lahendus.
  • Panipaigad – Voldikute abil on võimalik optimaalselt ära kasutada erinevaid ruumi eripärasid ja süvendeid, näiteks trepi alust, luues sinna panipaiga.
  • Niisked ruumid – PVC-st valmistatud uksed on lisaks heale väljanägemisele vastupidavad ka niisketes keskkondades nagu duširuum, saun, riietusruum jne.

Voldikuksed on mitmekülgsete omadustega funktsionaalsed uksed, mis sobivad tavalise ukse asemele, ruumieraldajaks, vaheseinaks, garderoobiukseks ja panipaiga tekitamiseks. Laiast materjalivalikust leiab sobiva voldikukse igaks otstarbeks. Uksi valmistatakse tellija mõõtudele vastavalt.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist