Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Garderoobi uksed kui efektne sisekujunduse element

Garderoobisüsteemid on mahukad ja mugavad hoiustamispaigad, mida kohtab üha enamates kodudes. Need sobivad hästi nii magamistuppa, elutuppa, koridori kui ka esikusse. Lisaks just sinu soovide järgi valminud sisule, teeb garderoobikapid veelgi praktilisemaks liuguste paigaldamine. Võrreldes väljapoole avanevate ustega, ei võta need avades üldse ruumi ning seega sobivad lükandustega kapid suurepäraselt ka kitsastesse ruumidesse.

Valitud garderoobisüsteem jääb sinu koju tõenäoliselt aastateks, seega tasub selle disain hoolikalt läbi mõelda. Saad tellida liuguksed vastavalt oma eelistustele, sest materjalide ja disaini valik on väga lai – lase vaid fantaasial lennata.

Erinevad värvid ja materjalid

Garderoobi uksedKui eelistad naturaalsemat ja pigem märkamatuks jäävat välimust, vali spoonraamiga garderoobi uksed. Spoon on kuni 3-millimeetrise läbimõõduga puiduleht, mida kasutatakse puidu katmiseks. Spoonmööbel on kvaliteetne ja kindel valik, kuid hinnaklassilt üks kallimaid lahendusi.

Naturaalse puidutooni saab ka melamiiniga liuguksi kasutades. Melamiin on vaiguga immutatud umbes 0,2-millimeetrise läbimõõduga paber mööbliplaadi katmiseks. Melamiini toonivalik on laiem kui spoonil ning hinnad on pigem soodsamad. Lisaks kase, tamme, pähkli, saare ja muudele puidutoonidele saab melamiiniga teha ka erinevat värvi liuguksi.

Et garderoobi uksed oleksid silmapaistvad ja isikupärased, saad valida ka erinevates toonides klaase, bambuseid, peegleid ja muid lahendusi. Efektse tulemuse annab ka erinevate materjalide omavahel kombineerimine. Näiteks saad puidutoone kombineerida erinevate värvidega või hoopis lisada garderoobi keskmisse osasse peegel, läbipaistev või bambusest riba. Inspiratsiooni saamiseks vaata ka Avaekspertide tehtud liuguste galeriid.

Kuidas garderoobi uksed paigaldatakse?

Liuguksed kinnitatakse tavaliselt lakke ja põrandale paigaldatud ala- ja ülasiinidele. Rattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning spetsiaalne vedrumehhanism takistab uste avamisel rataste niiöelda väljahüppamist. Üla- ja alarattad saab rõhtprofiilide sisse ära peita.
Kui lae kandevõime lubab, on võimalik osasid alumiiniumraamiga garderoobi uksi rippsiinidega ka lakke kinnitada.

Lükandustega kapid on stiilne ja ruumisäästlik lahendus igasse koju. Liuguste materjali ja disaini valik on lai ning sul on võimalik kujundada täpselt oma soovidele ja maitsemeelele vastav garderoob.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist