Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Märtsi eripakkumine!

aknakatete eripakkumine - märts

Soovin eripakkumist

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

avaeksperdid somfy connexoon

KAMPAANIA ON LÕPPENUD!

Osta kolm Somfy mootoriga aknakatet ja saad kingituseks kaasa nutika seadme, millega telefoni kaudu kardinaid juhtida.

Muuda oma elu veelgi nutikamaks, mugavamaks, lihtsamaks ja põnevamaks. Telli endale koju uued Somfy mootoriga kardinad, rulood, rooma- või turvakardinad ning võta oma elu juhtohjad enda kätesse!

Juhi ise oma elu!

  • Mootoriga kardinad aitavad Sul oma elu just selliseks kujundada nagu Sina seda soovid. Säti kardinad vastavalt oma eelistustele ja kellaajale mootori abil akende eest ära liikuma. Ja mis kõige parem – tee seda vaid ühe nupuvajutusega! Muideks, tark rakendus võimaldab reguleerida ka toas olevaid valgusteid.
  • Tänu mootoriga lahendusele ning seda juhtivale nutikale rakendusele saad Sa kontori turvakardinaid ja ruloosid sulgeda nii kohapeal, kui ka eemal olles. Näiteks siis, kui unustasid reede õhtul kontorist minema kiirustades turvakardinad ette tõmmata või on neid tarvis eest ära liigutada.
  • Mootoriga aknakatted aitavad Sul kokku hoida ka energiaarvetelt. Eelseadistatud päikeseandurid (vastavalt aastaajale ja päikesevalguse hulgale) säästavad ruumis energiat, mis tähendab omakorda, et väiksemad on ka Sinu tulevased elektriarved.

Kui Sa soovid Somfy mootoriga aknakatete või neid nutikalt juhtiva Connexoon Windows RTS rakenduse kohta rohkem teada, siis võta meiega julgelt ühendust!  

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist