Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Jaanuari eripakkumine!

aknakatted eripakkumine

Soovin eripakkumist

Kõik laokangastest valmistatud aknakatted on jaanuaris 35 % soodsamad!

Jaanuar on kurikuulus uusaastalubaduste kuu. Meie lubame aga hoopis oma suure lao kangasteks tühjaks müüa ja teeme seda enam kui kolmandiku võrra odavama hinnaga!

Telli endale koju näiteks uued ribakardinad, valgust ja soojust juhtivad püstlamellkardinad, vahvad voldikkardinad või huvitav ruloo.

Vali oma koju või kontorisse sobiv aknakate!

  • Puidust või alumiiniumist ribakardinad loovad koostöös valgusega erinevatele ruumi pindadele karakterit lisavaid graafilisi mustreid.
  • Püstlamellkardinate unikaalne mehhanism liigutab kardinaid külgedele ja pöörab pikikujulisi ribasid sisse- või väljapoole, et valgust vastavalt vajadusele juhtida. Püstlamellkardinad sobivad hästi just kontoritesse.
  • Tekstiilmaterjalist valmistatud voldikkardinaid saab voltidena sulgeda ja avada. Kasutatavad materjalid on niiskus- ja hallituskindlad ning immutatud spetsiaalse vahendiga, et materjal püsiks plisseerituna. Neid on ka lihtne puhastada.
  • Ruloo on aga tõeline superstaar: samaaegselt praktiline ja visuaalselt kena vaadata. Samuti sobib see nii modernsematesse kui ka maalähedasematesse interjööridesse.  

Kui Sa soovid kangaste või aknakatete kohta rohkem teada, siis tule meie Tallinnas asuvatesse salongidesse Mustamäel või kesklinnas!

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist