Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

6 põhjust, miks valida voldikuks

Voldikuksed on väga praktilised ja erinevate kasutusvõimalustega. Volditavad uksed võtavad nii suletuna kui avatuna vähe ruumi, mistõttu sobivad need hästi kitsastesse ruumidesse. Samuti saab voldikuksi kasutada erinevate ruumiosade eraldamiseks.

Millised on enamlevinud põhjused voldikuste kasutamiseks?

  • VoldikuksVoldikuks sobib suurepäraselt kitsastesse ruumidesse

Voldikuks võtab avatuna vähe ruumi ja sobib seega suurepäraselt kitsastesse koridoridesse ja ruumidesse, kus tavaline külghingedega uks tekitaks avanedes ebameeldivusi. Uks ei jää avatud asendis kuidagi ette ja seega on hea lahendus avaustesse, kus uks enamus ajast lahti on, näiteks koridori ja elutoa vahel.

  • Töökindlus on garanteeritud ka niisketes ruumides

Voldikuks valmistatakse kvaliteetsetest PVC paneelidest, millel on sees tugiliistud. Paneelid on omavahel ühendatud hingedega ja uksed liiguvad sujuvalt rullikutega siinidel. Kuna uks on valmistatud plastikust, sobib see ideaalselt ka niisketesse ruumidesse: vannituppa, duširuumi, sauna jne.

  • Praktiline ruumijagaja ning panipaiga eraldaja

Volditavad uksed annavad hea võimaluse luua panipaigad väikestesse nurkadesse ja kitsastesse aladesse. Samuti on voldikuksed praktilised toa või auditooriumi jagajatena, luues võimaluse igast ruumist maksimumi võtta. Nii on voldikuksed populaarne lahendus nii koju kui ka kontorisse.

  • Võimalus tellida akendega lahendusi

Kui soovid, et voldikuks laseks valgust läbi, saad tellida akendega variandi. See on eriti praktiline, kui soovid ust kasutada ruumijagajana ja eraldatavas osas pole aknaid.

  • Lihtne kasutada ja hooldada

Voldikukse avamine on kerge ja mugav ukseraamist või paigaldatud käepidemest. Kuna voldikuks valmistatakse niiskusekindlast materjalist, on selle hooldamine lihtne – hea välimuse säilitamiseks piisab vaid aeg-ajalt lapiga puhastamisest.

  • Voldikuks valmistatakse soovitud mõõtude järgi

Voldikuksed valmistame täpselt sinu soovitud mõõtude järgi. Tellimisel on meil vaja ukseava laiust ja kõrgust. Seejuures saad valida, kas avause jaoks valmistatakse ainult üks uks, mis avaneb vastavalt su eelistustele paremale või vasakule, või paarisuksed, mis avanevad keskelt kahele poole.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist