Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

4 põhjust, miks sisustamisel terviklahendusi eelistada

Terviklahendused

Uude koju või tööruumidesse kolimine on tore ja huvitav aeg. Samas tähendab see ka palju planeerimist ja toimetamist, mistõttu võib protsess üpris stressirohkeks kujuneda. Heaks lahenduseks on otsida võimalusi tegevuste optimeerimiseks ja küsida abi asjatundjatelt.

Näiteks ei ole kodu sisustamisel vaja kauplustest kõiki detaile eraldi otsida, vaid võid mitu asja ühest kohast tellida. Täna kirjutamegi lähemalt sellest, miks aina rohkem inimesi kodu, kontori või muu tööruumi sisutamisel terviklahendusi eelistab.

Miks terviklahendused aina populaarsust koguvad?

Kõik sobitud ideaalselt

Sisustuselemente ühest kohast tellides on oluliselt lihtsam neid omavahel kokku sobitada. Samuti pole vaja meelde jätta värvikoode ja muid detaile, sest sellega tegeleb juba projektijuht, kes erinevaid lahendusi omavahel kombineerib ja sulle välja pakub. Näiteks kui tellid tervele majale korraga rulood, võid olla kindel, et lisaks rulookangale moodustavad harmoonilise koosluse ka mugavad ja funktsionaalsed ruloomehhanismid.

Projektijuht jälgib üldpilti ja on kursis trendidega

Millised aknakatted on parasjagu moes? Milline garderoobilahendus on kõige praktilisem lastega perele? Millised liuguksed tuppa värskust ja rõõmu tooksid? Taolisi küsimusi tekib suurel osal kodu või kontori sisustajatest. Asjatundlik projektijuht tutvustab sulle erinevaid trende ja lahendusi, vastab küsimustele ning seejuures hoiab silma peal ka kogutellimusel, et valitud asjad omavahel sobituksid ning kiirelt valmiksid ja paigaldatud saaksid.

Säästad aega ja raha

Mitme toote ühest kohast tellimine tähendab üldjuhul kokkuhoidu nii ajas kui ka rahas:

 • ei pea mitut kauplust külastama;
 • projektijuht saab kõik mõõdud korraga võtta;
 • tootmine hoolitseb selle eest, et asjad samaaegselt valmiksid;
 • võimalusel tehakse ka paigaldus korraga, mis tähendab, et sa ei pea korduvalt selle järel ootama;
 • mitme asja koos tellimisel võib rakenduda soodustus.

Hõlpsam, mugavam ja vähem muretsemist

Kui oled kindel ettevõtte toodangu kvaliteedis, ei pea sa kõiki asju eraldi üle kontrollima hakkama. Kiire elustiiliga inimestele on see suur ajavõit. Saad lihtsalt soovitud ja omavahel sobituvad tooted välja valida ning ülejäänud projektijuhi ja ta meeskonna kanda jätta.

Milliseid terviklahendusi inimesed enim tellivad?

Avaeksperdid pakub laias valikus aknakatteid, garderoobilahendusi, voldik- ja liuguksi, markiise, putukavõrke, päikesevarjusid ja ka turvakardinaid. Terviklahendustest on levinud näiteks tervele majale korraga aknakatete tellimine. Isegi kui soovid näiteks magamistuppa paigaldada tekstiilkardinad, kööki voldikkardinad, tualetti bambusest ruloo ja ülakorrusele hoopis katuseakna ruloo, leiad meie toodete hulgast kõik vajaliku ja omavahel sobituva. Samuti tellitakse tavaliselt koos garderoobisüsteemid sobivate liugustega. Toodete kohta saad lisaks vaadata klikkides allolevatel linkidel:

Miks valida just Avaekspertide terviklahendused?

Meie tugevuseks on kogemused, kvaliteet ja pidev areng. Avaekspertide asjatundlik meeskond oskab sobiva erilahenduse leida ka kõige nõudlikuma kliendi jaoks. Miks kliendid meilt terviklahendusi tellivad? Peamiste põhjustena on nimetatud järgnevat:

 • Kvaliteet ja garantii – pannes rõhku ja olles kindel oma toodangu kvaliteedis, pakume kuni 5-aastast garantiid.
 • Lai valik valmistooteid ja erilahendusi – saad meilt soetada nii valmislahendusi kui ka tellida täpselt sinu soovidele ja vajadustele vastava toote.
 • Võimalus salongides toodetega tutvuda – kui kodulehel nähtust jääb väheks, saad alati tulla meie salongidesse, vaadata ja katsuda tootenäidiseid ning sõbralike spetsialistidega võimalikke lahendusi arutada.
 • Kogenud spetsialistid – 80% meie töötajatest suure kogemusega eksperdid ja disainerid, kes oskavad nõu anda ja teavad, mida soovitada.
 • Mugavad täis- ja terviklahendused – leiame koos sobivad tooted, tuleme kohale, mõõdame, teeme valmis ja paigaldame.
 • Toetad kodumaist ettevõtetOÜ Avaeksperdid on Eesti kapitalil põhinev firma. Pakume tööd mitmekümnele Eesti inimesele ja suurem osa meie toodetest valmib samuti kohapeal Tallinnas.

Meie jaoks on olulised paindlik ja asjatundlik lähenemine kliendi soovidele. Kas sind huvitavad terviklahendused või soovid tellida hoopis üksikut rulood? Saame aidata sind mõlemal juhul! Võta ühendust või külasta Avaekspertide salonge ja räägime lähemalt.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist