Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Voldikuksed

Voldikuksed on funktsionaalsed ja erinevate kasutusvõimalustega praktilised uksed.

Voldikuksed võtavad suletuna väga vähe ruumi, mistõttu sobivad väikestesse ruumidesse tekitades rohkem kasulikku pinda. Samuti kasutatakse voldikuid suurtes auditooriumides, saalides jm ühiskondlikes ruumides toimides helikindla ruumieraldajana.

Voldikute mitmekülgsed omadused on teinud neist populaarse asenduse statsionaarsetele ustele ja seintele.

Voldikukse eelised

  • Võtab vähe ruumi – Voldikuksed avanevad külgedele moodustades uste tahkudest voldiku. Kompaktne avamis- ja sulgemissüsteem tekitab suurema kasuliku pinna, mistõttu sobivad voldikuksed eriti hästi väikestesse ruumidesse andes rohkem võimalusi toa sisustamiseks.
  • Erinevad kasutusalad – Voldikuksi kasutatakse nii ruumieraldajana, vaheustena, garderoobiustena kui panipaikade tekitamiseks.
  • Lihtne paigaldada ja hooldada – Voldikuksed kinnitatakse lakke või ukseavasse, kus uks liigub mööda ülemist siini. Uste hooldamiseks piisab niiske lapiga puhastamisest.
  • Toimib ruumieraldajana – Ripplahendus jätab põrandapinna vabaks, mistõttu sobivad uksed suuremate ruumide, nt büroopindade, auditooriumide, koosolekusaalide või muude üldkasutatavate ruumide eraldamiseks.
  • Summutab müra – Voldikuksed on helikindlad ja isoleerivad müra.
  • Talub niiskust – PVC-st valmistatud uksed on lisaks heale väljanägemisele vastupidavad ka niisketes keskkondades nagu dušširuum, saun, riietusruum jne.
  • Erinevad stiilid – Voldikuid on võimalik avanema panna nii vasakule, paremale kui ka mõlemale poole ning keskele suletavatena – nii kuidas parasjagu vajadus on. Ustel võivad olla eri pooltel erinev kate, mis sobitub ruumi interjööriga.

Voldikuksed on mitmekülgsete omadustega funktsionaalsed uksed, mis sobivad lisaks statsionaarse ukse asendamiseks ka ruumieraldajaks või panipaiga tekitamiseks. Uksi valmistatakse tellija mõõtude järgi. Laiast valikust leiab sobiva stiiliga voldiku igale ruumile.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist