Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Mootoriga aknakatted

Mootoriga aknakatted sobivad sulle, kui hindad mugavust ja kaasaegsust. Piisab vaid ühest nupuvajutusest, et kõik kardinad oleksid soovitud asendis. Mootoriga aknakatted on suurepärane lahendus, kui sulle meeldib puhkepäeva hommikul otse voodist kardinaid avada või soovid reisil olles jätta muljet, et pole kodust lahkunudki. Eriti käepärased on elektriajamiga aknakatted siis, kui sinukodus või kontoris on palju aknaid ja neile on keeruline ligi pääseda. Kaasaegsetes ärihoonetes ja konverentsikeskustes on mootoriga aknakatted juba tavaks saanud, sest need säästavad töötajate aega ning jätavad esinduslikuma mulje.

Sobib kõigi kardinatüüpidega, vaikne ja töökindel

picture (29)Kõik mootorid kardinate liigutamiseks töötavad vaikselt, on vastupidavad ja neid saab ühendada mistahes tüüpi aknakatetega. Enimlevinud on see lahendus järgmiste kardinatüüpidega:

Hõlbus kasutada ja energiasäästlik

Mootoriga kardinad muudavad sinu kodu või kontori mugavamaks ja turvalisemaks ning nende kasutamine on lihtne. Elektriajamiga aknakatteid saad liigutada puldiga, panna need automaatselt avanema ja sulguma või kombineerida mõlemat kasutusviisi.

Lihtne paigaldada ja silmale märkamatu

Pakume nii elektrivõrku ühendatavaid kui ka juhtmeta süsteeme. Mudelist olenemata on paigaldamine kiire ja hõlbus ning seade jääb märkamatuks. Mootoriga rulood, kardinad või muud aknakatted saad paigaldada ise või tellida teenuse meie kogenud spetsialistidelt.

Kardinate automaatne juhtimine muudab kodu turvalisemaks

Täisautomaatseid motoriseeritud aknakatted saad seadistada nii, et need liiguvad ka siis, kui ise eemal oled. Nii on sul võimalik näiteks puhkusel viibides jätta mulje, et keegi on kogu aeg kodus.

Automaatne süsteem aitab ruumide temperatuuri reguleerida

Mootoriga rulood või kardinad on ka hea lahendus toa temperatuuri reguleerimiseks. Valguseandurigaliiguvad automatiseeritud aknakatted ette ka siis, kui päike liiga eredalt paistab, nii et koju jõudes pole ruumid ebameeldivalt palavad.

Esindusruumides on mootoriga aknakatted möödapääsmatud

picture (30)Eriti praktilised on automaatselt avanevad ja sulguvad kardinad suurtes koosoleku- ja konverentsiruumides, hotellides ja erinevates ametiasutustes. Mootoriga kardinad säästavad töötajate aega ja võimaldavad kiiret ning märkamatut teenindust.

Mootoriga aknakatted muudavad sinu elu mugavamaks, lihtsamaks ja turvalisamaks. Pakume aknakattesüsteeme erinevatelt tootjatelt ja laias valikus.

Külasta meie kauplusi või võta ühendust ja leiame koos sinu koju või kontorisse parima lahenduse.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist