Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Markiiside müük saab hoo sisse kevadel

Pärast pikka ja pimedat talve ootame kõik, et päike jälle heledalt paistma hakkaks. Ent mida nädal edasi, seda selgemini tunneme, et liiga palju päikest ei ole samuti hea – ruumid muutuvad lämmatavalt palavaks, kui päike tundide kaupa sisse paistab, samuti teeb väga hele valgus eba­mugavaks arvutiga töötamise või televiisori vaatamise. Sellises olukorras on heaks lahenduseks markiisid.

Millised on markiiside eelised?

Markiise kasutatakse selleks, et kaitsta tuba, terrassi või rõdu

  • liigse päikesevalguse,
  • vihma ja
  • tuule eest.

Sama asja tunduvad ära ajavat ka lihtsamad lahendused: päikesevarjud, telgid jms. Kes neid aga proovinud on, see teab, et tavaliste varjualustega on üsna palju probleeme – kui need on kord üles pandud, siis on lahtivõtmine tülikas ja nii jäävadki nad püsti ka tugeva tuulega, mis nõrga konstruktsiooniga varjualuseid lõhub. Markiiside kokkupanemine on see-eest väga lihtne, seda saab teha käsitsi, elektrimootori abil või täisautomaatikat kasutades kas või telefoni teel, ise kohale tulemata. Samuti on võimalik markiisid varustada anduritega, mis tunnevad ära tugeva tuule või reageerivad valguse tugevusele, nii et pilvistel päevadel on ruumid valged, ereda päikese korral aga markiisiga varjatud.

Markiis on mugavam ja odavam kui konditsioneer

picture (9)Üks võimalus võidelda suvise palavusega on muidugi konditsioneer. Kuid konditsioneer võtab palju elektrit (kuumade südasuviste ilmadega kulub jahutamiseks sama palju elektrit kui talvel kütmiseks) ning selle müra võib olla häiriv. Markiis seevastu ei nõua mingeid lisa­kulusid, pealegi kaitseb ta ka mööblit ja tekstiile pleekimise eest ning pikendab aknaraamide eluiga.

Markiiside kasutusvõimaluste kohta saad lugeda veel siit: http://www.avaeksperdid.ee/markiis-varjav-abimees-rodul-voi-terrassil

Milline markiis osta?

Avaekspertide jaoks on markiiside müük olnud üheks põhitegevuseks palju aastaid ning tänu pikaajalisele kogemusele oskame soovitada kliendile mudeleid, mis sobivad ehituse välis­ilme­ga, seinamaterjaliga ning tagavad parima kaitse olukordades, mille jaoks markiise soetada soovitakse. Küsi markiiside müügil soovitusi meie ekspertidelt.

Markiiside müük on kõige elavam kevadel ja suvel. Võta ühendust juba täna, siis saad muretult suvele vastu minna!

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist